Žena vyskočila před ohněm z 8. patra! Boj o život zachytila kamera

Autor: kat - 
6. 3. 2017
13:47

Jen si to zkuste představit. Ve vašem bytě v osmém patře vypukne požár a ke dveřím se nemáte jak dostat. Jedinou šancí na přežití je útěk přes balkon! Jenže ten je dvacet metrů vysoko.

Přesně k takovému požáru došlo na moskevském sídlišti. Obyvatelé z protějšího domu si plameny šlehající z oken v šoku natáčeli, když v tom z jednoho z nich vylezla žena ve spodním prádle!

Hustým černým kouřem se však brzy začala dusit i na balkoně a bylo jí jasné, že by tam dlouho nepřežila – tak se odhodlala k odvážnému kousku.

V přibližně dvacetimetrové výšce přelezla zábradlí – těžko říct, jestli se pokoušela slézt jen o patro níž, nebo zda doufala, že se balkonu udrží, než přijedou hasiči a nastaví plachtu. Ani jedno se jí ale nepodařilo a z osmého patra spadla přímo na zem!

Její pád sice ztlumilo křoví, ani tak jí přivolaní záchranáři moc nadějí nedávali. O to větší byl jejich údiv, když zjistili, že Ruska pád z osmého patra přežila!

S četnými zlomeninami a otravou kouřem byla převezena do nemocnice, kde se bude nejspíš zotavovat několik týdnů či dokonce měsíců – důležité ale je, že přežila! V hořícím bytě by takové štěstí určitě neměla.

Doporučujeme
tgbg ( 6. března 2017 18:31 )

Ruský člověk přežije všechno. I život v komunistické králikárně.

tomik007 ( 6. března 2017 15:53 )

SOVJETSKA sidliste lze poznat na prvni pohled

vosavopruz ( 6. března 2017 15:39 )

napili se vodky a vykřikli:Na zdraví

martinprokes ( 6. března 2017 14:20 )

"Obyvatelé si v šoku všechno natáčeli"! To jsem rád, že to nebyli obyčejní čumilové, kteří se rádi podívají na cizí neštěstí. Oni byla "v šoku"

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud