Dívku vytáhli z hořícího vraku porsche: Stále neví, že její dvě kamarádky zemřely

Autor: dce - 
3. 3. 2017
11:25

Díky hrdinskému kousku svědka otřesné nehody je Kendall Murray naživu. S popáleninami na třetině těla se léčí již měsíc v nemocnici. Stále ovšem neví, že její dvě kamarádky, které s ní ve voze jely, jsou po smrti. Jedna z nich totiž nezvládla rychlou jízdu a narazila do stromu u silnice.

Trojice šestnáctiletých dívek se 10. února projížděla po sousedství ve městě Plano v Texasu. Porsche Macan řídila Lilly Davis, Kendall Murray a Samantha Sacks si užívaly rychlou jízdu v luxusním autě. Vůz jedoucí vysokou rychlostí se ale Lilly brzy vymkl kontrole a narazil do stromu u silnice.

Po nárazu začalo porsche hořet, pouze Kendall se z trosek podařilo vytáhnout živou před tím, než auto explodovalo. V nemocnici skončila s oběma zlomenýma rukama, pánví a popáleninami třetího stupně na 30 % těla. Její dvě kamarádky ve voze zemřely.

Po necelém měsíci je Kendall stále v nemocnici, v krku měla ještě před pár dny dýchací trubici, bere vysoké dávky léků na bolest. Z nejhoršího je venku, její stav je ale i nadále vážný. Patrně i proto jí zatím rodina neřekla, že nehodu přežila jediná.

Její matka jí smutnou zprávu chce sdělit až bude dívka stoprocentně při smyslech. "Bude to velice náročný rozhovor," řekla v rozhovoru pro místní televizní stanici.

Na pomoc Kendall při zotavování byla také založena crowfundingová akce, kde se již podařilo vybrat přes 30 000 dolarů (přibližně 750 000 korun).

Doporučujeme
alfasamec ( 3. března 2017 20:50 )

Škoda pěkného mladého ***ní, holky mohly nadělat chlapům kupu radosti... Ta ošklivější měla jednou v životě štěstí, přežila...

opencard ( 3. března 2017 19:14 )

O TOMTO NAPIŠTE SÉRIE ČLÁNKŮ ,TOHLE JE PODSTATNÉ Šéfkontrolor Milan Makarius EXEKUTORŮ je vyšetřován za lichvu a podvody společně s ním jsou stíháni notáři,insolvenční správci,právníci = mafie, zločinné spiknutí http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/453723/policie-stiha-sefkontrolora-exekutoru-kvuli-lich ve -a-podvodum.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Makarius stále zůstává členem komise, v pozici předsedy ale skončil k 17. únoru. Na začátku prosince byl dokonce do čela komise na sněmu exekutorů znovu zvolen a to navzdory tomu, že v té době už čelil policejnímu obvinění.......takže ještě jednou šéf kontrolorem exekutorské mafie je člen zločinného spiknutí ,mafie advokátů notářů insolvenčních správců kteří se dopouštěli lichvy a podvodů ...a tyto zločinecké zrůdy dostaly od poslanců havlofašistů neomezenou moc šikanovat lidi a lichvařit ,okrádat lidi a firmy o majetky kromě lichvářsko exekutorské mafie tu působí také mafie dražební , kdy v dražbách předem zmanipulovaných prodávají věci které ukradli lidem, za zlomek skutečné hodnoty svým nastrčeným mafiánským kámošům.Řádění exekutorů začalo po obšírné novele exekučního zákona od 1.11.2009, Topolánkova modrá mafie(Nečas v tom pokračuje) schválil zákon bez konzultace s opozicí tak,aby uzákonila lichvu v režii státu.Je to nový způsob jak obrat lidi o obrovské peníze.Dlužník,který dluží v řádu stokoruny může být existenčně zlikvidovaný a přijít třeba i o dům!!!Zákon je naprostou světovou raritou-dlužník nemusí o dluhu vědět a zjistí to až tehdy,když se mu do bytu vloupají exekutoři a zabavují majetek. http://www.epravo.cz/top/prehled-zmen-z-novely-exekucniho-radu-59087.html .Šéfka exekutorů: 150 tisíc měsíčně je pro nás málo! Zasloužíme víc tn.nova.cz/clanek/sefka-exekutoru-meli-bychom-brat-vic-z-castky-vas-polije-pot.html..930 000 EXEKUCÍ ZA JEDINÝ ROK 2011 !!!!!!Lidský odpad, jako je zdenekk,ignotus,TONNY44.informatik,partyzanka.michel atd. netřeba brát jako člověka,ale pouze jako lůzu!

bksdfg ( 3. března 2017 14:53 )

Tak zařvalo pár rozmazlených a blbých američanek, no a co ?

putnam ( 3. března 2017 14:26 )

Lidský odpad, jako je zdenekk, ignotus, informatik, partyzanka.michel atd. netřeba brát jako člověka, ale pouze jako nemocnou lidskou shnilou hnídu, která se ukájí zde na diskusích tím, že provokuje. On totiž nic jiného neumí. Je to malej zakomplexovanej srab plnej záště a zloby, bezmocný kriplík na tabletu, kterého každý zbil a nenáviděl odmalička pro jeho křivý ksicht i charakter, každý s ním opovrhoval a opovrhuje i dnes a tak tu ubožák háže jedovaté sliny a myslí si, že někoho vytočí. Blbeček netuší, že je všem k smíchu a všichni jím opovrhují. Doma, v práci na Hl. nádraží, kde kouří ptáky za pivo a fet, nemá nikoho a proto je jeho jediný smysl života být idiot a to jediné mu jde

vosavopruz ( 3. března 2017 14:19 )

to je tak když mladej člověk řídí Porsche nebo jinej sportak,pak to končí většinou tragicky.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud