Slovenka pomočila a spálila korán: Skrývala se i v Česku, policie ji zatkla

Autor: lm - 
17. 2. 2017
16:42

Slovenská policie dnes zadržela čtyřiadvacetiletou ženu, která na sociální síti šířila nahrávku, jak roztrhala, pomočila a podpálila výtisk koránu a také vyhrožovala muslimům. Slovenka za to čelí obvinění z extremismu a dalších trestných činů.

„Půjdu po každém jednom muslimovi. (…) Pro mě jsou to paraziti, kteří jsou horší než svrab. Když se neumějí přizpůsobit oni nám, tak tady nemají co hledat,“ říká žena na nahrávce, v jejímž pozadí byla slovenská vlajka.

Z nahrávky není zřejmé, kde byla pořízena, žena ve videu zmiňovala Finsko. Hovořila také o tom, že muslimové ji pořezali a že na ni podali trestní oznámení. Slovenští policisté ženu zadrželi v Ružomberoku na severu země. ČTK o tom informovala mluvčí slovenského policejního prezidia Denisa Baloghová.

Video Mladá Slovenka před kamerou zneuctila korán. - TV JOJ
480p 360p 240p

Podle Baloghové žena jistou dobu pobývala v České republice. Obviněná ve videu používala také česká slova. „Nezastaví mě ani trestní oznámení, ani muslimové. Já jsem se narodila jako Čechoslovenka. Tímto vzkazuji všem za Československo, svolávám všechny do boje,“ řekla.

Kriminalisté obvinili ženu ze čtyř trestných činů včetně výroby extremistických materiálů a hanobení národa, rasy a přesvědčení. Za to jí v případě prokázání viny před soudem hrozí šestileté vězení.

Doporučujeme
janieem ( 23. února 2017 12:39 )

Tak to je hodně smutný, že tady člověk už ani nemůže vyjádřit svůj názor... Ona pomočila a spálila Korán, aby vyjádřila svůj nesouhlas s tím, co se děje, a je trestně stíhaná. Ortel vyřvává, jak nesnáší cikány, muslimy, politiky, lidi mu tleskají a ještě vyhraje Slavíka. :-O :-O Jsou věci mezi Nebem a Zemí...

repelos ( 22. února 2017 21:12 )

jak se vůbec tunelář a podvodník Kiska mohl stát prezidentem? všichni slováci ho mají plné zuby.

repelos ( 22. února 2017 21:08 )

"Až se v Reichu probudí Árijská krev,tak se teprve začnou dít věci." Mladí Němci už nejsou svázaní tou sebemrskačskou poválečnou výchovou, nezažili denacifikaci obyvatel, úřadů a škol. je naprostý blábol, že současná ultrapravice v Německu má blízko k nacismu - to je všeobecně zaužívaná pitomost. Jsou to jenom vlastenci, jako u nás - jenže příslušně německy oraganizovanější a daleko tvrdší! Z těch kozomrdů budou lítat chlupy po celé Evropě a počítám, že až se probudí ty skutečné germánské geny, tak je všemi směry poženou až do moře a budou se dít věci dosud nevídané - tedy tu příslovečnou německou důkladnost, smysl pro pořádek,řád a organizovanost. Všichni drží při sobě i cikáni, jen Češi umí jen debatovat a hodnotit nebo chrastit klíčema ! Ještě budeme, my české holubičí povahy čumět, co se v Německu bude dít, až jim dojde trpělivost. Pak to bouchne se vším všudy a saze budou lítat až sem. Jako l.p. 1938. Dolfi, vstávej.

repelos ( 22. února 2017 20:59 )

Je naprosto neúčelné pálit korán. Prestituti napište jak gauner Kiska na Slovensku nechal zavřít 24 letou dívku Adrianu za to, že spálila "korán"! ten korán,kde je 394 výzev k zabíjení nemuslimů. Je potřeba zlikvidovat tu černou středověku verbež,nahnat je do moře zpátky.polovička kriminálníci,potenciální budoucí vrazi,v životě nesáhnou na práci.

MILLLIS ( 21. února 2017 13:43 )

Jo? A co dela? Moci na knihu? No to je teda bojovnice, opravdu...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud