Šok, který Otakarova matka zažila, když na světlo vycházely intimní detaily ze života jejího syna, musel být ohromný. Obzvláště když vyšlo na povrch, že byl její syn obžalován ze sexuálního zneužití nezletilé. Kamarádku nyní pohřešované Míši měl vozit v autě, nabízet jí peníze za sex a osahávat mezi nohama.

Jenže tento případ se soudu, a tak ani pravomocného rozhodnutí, nikdy nedočká. Ota spáchal na konci ledna sebevraždu. Informace o dopisech, které po sobě měl zanechat, ovšem patrně není pravdivá. „Policie mi řekla, že žádné dopisy neexistují,“ řekla paní Irena serveru TN.cz.

O obtěžování nezletilé dívky se jeho matka dozvěděla až z médií. „Celá rodina je šokovaná, že se o takové nemoci (pozn. red. – pedofilii) dozvěděla po 38 letech Otakarova života a to ještě z médií,“ prohlásila Otova matka s tím, že se ani náznaky pedofilně neprojevoval.

Ani od předchozích žen, se kterými měl Ota vztah, neslyšela nic špatného. „Nikdo z předchozích manželek se o ničem nezmínil, doma byl do 18 let a i když měl mladší sestru, tak nikdy k tomu nebyl ani náznak.“

Otovu smrt si paní Irena nyní vyčítá, myslí si, že kdyby věděla víc, mohla jeho sebevraždě zabránit. „Je nám všem líto, že jsme o tom nevěděli, protože se nic z toho nemuselo stát. Mohli jsme mu vyhledat lékaře a on tady s námi mohl ještě být. Strašně moc to bolí. S ‚Otínem‘, jak jsem mu říkala, jsme si rozuměli i beze slov,“ dodala žena.

Vše o pohřešované Míše Muzikářové čtěte ZDE

Fotogalerie
49 fotografií