Nové detaily o sebevraždě Filipa a napadení Pavlínky (16): Útočník přijel trolejbusem?

Autor: ljš - 
8. 2. 2017
17:13

Zmizení Míši Muzikářové ústečtí kriminalisté stále nevyřešili, na stole ale mají další zapeklitý případ. Snaží se zjistit, kdo na ústeckém sídlišti brutálně zbil šestnáctiletou Pavlínku a jak s případem souvisí sebevražda jejího expřítele Filipa. Útočil právě on?

Kriminalisté týden po tragédii upřesnili časové údaje týkající se případu. „K napadení dívky došlo ve čtvrtek dne 2. 2. 2017 pravděpodobně mezi 14.00 a 15.00 hodinou v suterénu panelového domu v ulici Peškova, kde byla i následně vážně zraněná dívka nalezena,“ uvedla policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

Pavlínku našel v kaluži krve její soused, měla však tak pomlácený obličej, že ji místní vůbec nemohli poznat. Krátce na to její bývalý partner Filip spáchal sebevraždu skokem pod vlak a začalo se tak spekulovat o tom, že by mohl být pachatelem právě on. 

Policie však zatím odmítá případy spojovat a vyšetřuje je zvlášť. „Případ sebevraždy v Neštěmicích vyšetřuje územní odbor Ústí nad Labem. Napadení dívky si převzali krajští kriminalisté,“ vysvětlila mluvčí.

Policisté podle Deníku nyní procházejí kamerové záznamy ze sídliště. „V souvislosti s tímto případem žádáme všechny svědky, kteří se v době od 13.00 do 15.00 hodin v blízkém okolí nacházeli a mohli si něčeho všimnout, aby se přihlásili na linku 158 nebo nejbližší policejní služebnu,“ uvedla policejní mluvčí.

Z jejích slov vyplývá, že pachatel mohl na místo činu dojet městskou hromadnou dopravou. „Rovněž žádáme, aby se přihlásili cestující MHD č. 51, kteří toho dne v inkriminovanou dobu cestovali trolejbusem z centra města směr Skalka,“ dodala.

Pavlínka leží nadále v ústecké nemocnici, která na přání rodiny odmítla o jejím zdravotním stavu podat jakékoli informace.

Pozor, fotogalerie obsahuje snímky z místa činu, které by neměly vidět děti:

 

Doporučujeme

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud