„Člověk stále doufá, že to je špatný sen. Že třeba si najednou přečtete zprávu, že se našla,“ řekla televizi Barrandov teta pohřešované Míši Muzikářové (12). Ta se dnes zapojila do pátrání dobrovolníků na Střížovickém vrchu. „Těch variant, co člověka napadá, co se mohlo stát, ani nebudu raději rozebírat. Obávám se, že dobře to neskončí,“ přiznala s tím, že si nemyslí, že je její neteř v Ústí nad Labem.

Video
délka: 00:32

Teta pohřešované Míši promluvila: Obávám se, že dobře do neskončí! TV Barrandov

Dívka zmizela pravděpodobně 11. ledna, kdy nepřišla do školy. Její matka nahlásila pohřešování tentýž den vpodvečer. Ráno kolem 5:00 odcházela do práce, dívku ale nekontrolovala. Dívčin telefon byl naposledy aktivní 10. ledna večer. Od večerních hodin 11. ledna je školačka vedena v databázi jako Dítě v ohrožení.

VŠE O POHŘEŠOVANÉ MÍŠE NAJDETE ZDE>>

Michaela Patricia Muzikářová je asi 155 až 160 centimetrů vysoká, hubené postavy. Má lehce zvlněné hnědé vlasy na ramena, má šedé oči a nosí brýle s fialovými obroučkami. V době odchodu z domova měla na sobě pravděpodobně prošívaný kabát ke kolenům a tmavé kozačky s bílou kožešinkou. S sebou měla růžový školní batoh značky Nike.

Fotogalerie
34 fotografií