Sestra mrtvého ornitologa Petra (†34) promluvila: Petrova známá jen hraje na city!

Autor: bop - 
21. 1. 2017
21:29

Sestra ornitologa Petra (†34), jehož okousanou mrtvolu našli na břehu Devínského jezera na Slovensku, promluvila. Žena, která se starala o psy, kteří Petra pravděpodobně zabili, podle ní nemluví o případu pravdu a pouze se snaží hrát na city...

Petr měl před sebou ještě desítky let života, čekal narození dítěte a nic nenasvědčovalo tomu, že by se se svým potomkem neměl nikdy setkat. Pak ale přišel osudný den u Devínského jezera, kam ornitolog pravidelně chodil pozorovat ptactvo. Zbyla po něm jen okousaná mrtvola a nejasné informace o tom, co se mu vlastně stalo.

Podle všeho za jeho smrt mohou agresivní psi podnikatele Romana (45). Žena, která se o ně starala, se vyjádřila pro slovenský Nový Čas. „Před dvěma týdny jsme se setkali v blízkosti místa, kde našli jeho mrtvé tělo. Byl tu nový, ptal se, kde hnízdí čápi. Všechno si fotil. Byl to dobrý člověk a milovník přírody,“ tvrdila tehdy. 

Petrova sestra Zuzana jí ale nevěří ani slovo a zdá se, že má proč. "Nebyl tam nový, Petr už 10 let chodil na Devínské jezero pozorovat ptáky. Proč by se jí ptal na čápy? Odkdy si čápi staví hnízda v zimě?" myslí si Zuzana.

"Je to jen lež, aby zahráli na city lidí, aby tím omluvili vinu majitele psů, který je zodpovědný za Petrovu smrt," pokračuje Zuzana. Kdyby se díky analýze srsti potvrdila vina Romanových psů, mohl by muž dostat až tři roky natvrdo.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
singhaja ( 22. ledna 2017 06:50 )

 SNAD SE NA TO PRIJDE A TEN ***, *** MAJITEL TECH PSU SI PUJDE ASPON NA PAR LET SEDNOUT

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud