Zloděj, kterého Kňažko postřelil, prý mluvil česky: Přesně věděl, kde jsou cennosti

Autor: dce - 
12. 1. 2017
09:29

Rušných více jak 24 hodin má za sebou slovenský herec Milan Kňažko. V noci na středu se k němu vloupal zloděj, nevěděl ale, že Kňažko bude svůj majetek bránit střelnou zbraní. Zloděj skončil v nemocnici s prostřelenou nohou – údajně jde o devětačtyřicetiletého Čecha!

Neúspěšný prezidentský kandidát a herec Milan Kňažko se podle serveru Noviny.sk vzbudil v půl druhé ve středu v noci. S pistolí v ruce šel prozkoumat šramot, který se z domu ozýval, a nachytal lupiče, který už si z domu odnášel cennosti.

Kňažko asi třikrát vystřelil, jedna z kulek lupiče trefila do stehna. Muž se z domu ještě vyplazil na zahradu, kde ho zatkla přivolaná policie. Zloděj byl později identifikován jako devětačtyřicetiletý Pavel - údajně jde o česky mluvícího muže! Navíc to vypadalo, že zloděj přesně ví, kam má pro cennosti jít.

Zloděj byl s vážným průstřelem stehna převezen do nemocnice, kde se podrobil operaci. Jeho současný stav není známý. Sám Kňažko nebyl zraněn, byl jen v pořádném šoku. K celé věci se ani policie, ani sám herec vyjadřovat nechtějí.

Video Střelba u Kňažka - TV JOJ
480p 360p 240p

„Je pravda, že tam byl lupič. Až budu mít po výpovědi, což bude pravděpodobně v pátek, budu moci říct víc,“ řekl serveru Pluska.sk Kňažko.

Po incidentu herec předal svou zbraň kriminalistům k expertize. Opletačky kvůli střelbě ve svém domě by ale mít neměl. Slovenský zákon totiž umožňuje občanům SR použít legálně drženou zbraň, pokud do jejich obydlí neoprávněně vnikne cizí osoba nebo v něm setrvává.

Doporučujeme
ganzanie ( 12. ledna 2017 15:28 )

nevím jak tobě,ale mě nic,možná i ostatním,takovejch pučů může ještě nastat tak všechno nestav na r.1989, totiž se píše jiný rok a v jiném století,za zmínku stojí dnešní vláda čr

ivoadler ( 12. ledna 2017 15:18 )

Líp než já nevypadá, a to jsem starší a nebydlím v paneláku. Mám rodinný domek. Kdybys četl můj blog, tak bys to věděl.

ganzanie ( 12. ledna 2017 15:06 )

nehodlám z toho dělat vědu,pan knažko byl především herec,bylo mi fuk zda mluví slovensky,česky,nebo československy,patřil na filmové plátno ,ale ne do politiky i v čr jsou herci,kteří vyměnili herecká prkna za politiku,a tím se odrovnali,,,stačí jenom herci na politické scéně v čr,těm se říká "narodil se politik politika a převlíkač kabátů" podotýkám,že je to jenom můj názor tak to chápu já..

surfer ( 12. ledna 2017 14:59 )

kukuku ( 12. ledna 2017 14:03 )

Ale Rath přece dostal školení, jak se má rozkrádat - už když byl v ODS.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud