Rapper Courtney Hutchinson (32) tři dny věznil dvacetiletou dívku, která si musela prožít neskutečná muka. Rapper ji mlátil, tlačil nohou židle do žaludku, tahal ji po bytě za vlasy a bičoval ji nabíječkou k telefonu. Dokonce jí rozžhavenou žehličkou pálil kůži.

Podle policie jí Hutchinson řekl, že zasluhuje být potrestána a že jí nakonec zabije. Potom ji znásilnil. Dívce se po třech dnech podařilo utéct. Kolemjdoucí nahé a zmlácené dívce zavolal záchranku. Za dívkou vyběhl nahý Hutchinson a ještě se svědka pokoušel přesvědčit, že dívka je jeho žena a vše je v pořádku.

Dívce při vyšetření lékaři našli na 40 různých zranění – mimo jiné měla roztříštěný oční důlek, zlomený nos, vykloubené rameno, probodlou ruku a vážné popáleniny. Rapper od soudu odešel s 23letým nepodmíněným trestem a rovněž bude nadosmrti zapsán v registru sexuálních násilníků. Hutchinson vinu odmítl a poděkoval fanouškům a fanynkám, kteří ho navzdory obvinění podpořili.

Courtney Hutchinson pochází z londýnského předměstí Brixton. Fanoušci ho znají jako padoucha Brownieho z britské gangsterky The Intent, kde mučil muže rozpálenou žehličkou. Hutchinson má na Twitteru početnou armádu 40 tisíců fanoušků, kterým se chvástá svým životem plným večírků a luxusních sporťáků. S tím je teď ale konec.

Fotogalerie
10 fotografií