Patnáctiletá dívka se nevrátila ze školy domů, neviděli jste ji?

Autor: aba - 
6. 1. 2017
09:39

Mělnická policie vyhlásila pátrání po pohřešované patnáctileté dívce z Želíz na Mělnicku. Ta odešla v úterý do školy, ze které se už nevrátila, a její mobilní telefon je od té doby nedostupný.

Po dívce se slehla zem, rodině o sobě od úterý nepodala žádnou zprávu. Je 160 až 165 centimetrů vysoká. Je štíhlá, má hnědé oči a hnědočerné dlouhé vlasy.

V den, kdy odešla z domu naposledy, na sobě měla modré rifle, černou bundu s kožíškem, bílou mikinu a bílé kotníčkové kozačky. Přes rameno měla koženou kabelu.

Pokud jste dívku viděli nebo pokud máte jakékoli informace o výskytu či pobytu pohřešované, kontaktujte prosím mělnickou policii na jakékoli jejich službě či zavolejte linku 158.

Doporučujeme
londynskypes ( 6. ledna 2017 13:36 )

vypada jako zrala dvacitka

putnam ( 6. ledna 2017 12:34 )

oxygene.p ( 6. ledna 2017 11:55 )

Když ji svrbí , je to horší než podebraná pata...

zkratik ( 6. ledna 2017 11:50 )

sedí pod smrkem a čeká na Mrazíka https://www.youtube.com/watch?v=1Qv29UTFXFE

carmin ( 6. ledna 2017 11:44 )

 to je udavačství, kdokoliv se ozve policii je udavač jak píšou havlofašistická masmedia, poslat úřadům informace o zlodějině, podvodu, vraždě, korupci je udavačství a přece nechcete být udavači kdokoliv udá vraha, pedofila ,zloděje, tak mu jen závidí a jak říká pravicový havloteroristický politik, udávání je zlo , takže okamžitě zrušit udavačské weby EEt, telefonní linky policie čr ,protože podle havlosvi*ní jde o udávání , a udavač závidí vrahům, pedofilům, násilníkům ,zlodějům a tyto lidi musí být chráněni našimi uvědomělými demokratickými pravicovými občany čili islamohavloidy

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud