Řidič nedal přednost, spolujezdec (†46) na to doplatil životem! Dalších šest osob zraněno

Autor: ČTK - 
27. 11. 2016
12:17

Tragickou sobotní srážku tří aut u obce Rodvínov na Jindřichohradecku zřejmě způsobil řidič, který nedal přednost při odbočování. Jeho spolujezdec (†46) zemřel ještě před příjezdem záchranářů. Dalších šest lidí bylo zraněno, mezi nimi dva těžce. Policie zjišťuje další okolnosti nehody. Vyplývá to z dnešní policejní tiskové zprávy a z informací záchranářů.

Nehoda se stala v sobotu kolem 15:30 na hlavním tahu číslo 23. Podle policie řidič Škody Felicie jedoucí od Jarošova nad Nežárkou směrem na Jindřichův Hradec pravděpodobně nedal při odbočování vlevo přednost protijedoucímu autu Fiat. Nárazem byla Škoda odmrštěna zpět do svého jízdního pruhu, kde narazila do vozu Peugeot 307.

V autech cestovalo sedm lidí, všichni byli zraněni. Dva muži byli s těžkými mnohačetnými zraněními přepraveni do českobudějovické nemocnice, uvedla Petra Kafková, mluvčí zdravotnické záchranné služby.

Další dva muži měli lehká až středně vážná poranění, přijala je nemocnice v Jindřichově Hradci. Mezi cestujícími byla i žena s dítětem, jejich zranění byla lehká. Záchranáři je přepravili do nemocnice v Jihlavě.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
bizon_pepa ( 27. listopadu 2016 17:00 )

No, jedna ymaštěná pí(I)ča chcípla. Tak můžeš být spokojen.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud