Těhotnou partnerku vláčel po zemi a kopal ji do břicha: Žena potratila

Muž zbil těhotnou partnerku. Žena potratila.
Autor: rc - 
6. 11. 2016
23:01

Brutální útok se odehrál v Handlové na Slovensku. Muž v parku napadl svou těhotnou přítelkyni. Bil ji pěstmi, vláčel po zemi a kopal do břicha. Běsnícího muže od bezbranné ženy odtrhli až policisté. Nenarozené dítě útok nepřežilo.

Těhotnou Andreu napadl v parku ve městě Handlová na Slovensku její přítel Peter. Bezbrannou nastávající maminku mlátil pěstmi, tahal po zemi a kopal do břicha. Rozzuřeného muže se od Andreji snažili odtrhnout její kamarádi, ale Peter zaútočil i na ně.

Agresivní muž se neuklidnil ani po příchodu policistů. Strážci zákona sice muže od bezbranné Andreji odtrhli, ale Peter ještě párkrát do ženy udeřil. „Poškozenou ženu, která je těhotná, měl kopnout do oblasti břicha a vyhrožovat jí, že ji podřeže,“ řekla serveru novinky.sk mluvčí KR PZ Trenčín Elena Antalová.

Podle novinek.sk poté, co Andrea dorazila domů, začala krvácet a o nenarozené miminko přišla. Peter byl obviněn z výtržnictví a z nebezpečného vyhrožování. Hrozí mu šest měsíců až tři roky za mřížemi.

Video Muž zbil těhotnou partnerku. Žena potratila. - TV JOJ
480p 360p 240p

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
papik ( 7. listopadu 2016 05:00 )

Divím se, že ho nesoudí za těžké ublížení na zdraví, asi má hodně dobrého advokáta. V Americe by měl ještě na krku pargraf vraždy, s čímž bych jen souhlasil.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud