Řidič jel přímo proti kamionu: Šílenec! Předjížděl v zúžení D55!

Autor: Tomáš Koníček - 
11. 10. 2016
20:43

Spěchal, zuřivě šlapal na plyn a málem za to zaplatil životem! Řidič na dálnici mezi Hulínem a Otrokovicemi na Zlínsku neskutečně hazardoval. V místě, kde je dálnice svedena jen do dvou pruhů, se rozhodl předjíždět náklaďák. Při tom se rozjel přímo proti jinému kamionu!

Video, které koluje na Facebooku, bylo natočeno minulý týden v pátek v půl sedmé ráno. Je na něm vidět osobák, který na zúžení, kde jedou auta jen na polovině dálnice, vjede do protisměru a řítí se proti kamionu. Jen zázrakem se nestala tragédie!

„Zúžení pruhů, hazardér se životem. Co na to říct. Když nezabrzdím, tak…,“ napsal ke svému videu na sociální síti slovenský kamioňák Slavomír. Právě on nejspíš řidiči při jeho extrémně nebezpečném manévru zachránil život. Dával totiž pozor a několikatunový kolos dokázal zastavit.

„Hlavně že jsem to stihl ubrzdit. Kdyby ne, měl bych problém, že jsem to měl předvídat,“ dodal k incidentu na silnici Slavomír. Za svůj život může šílenec v osobáku děkovat i kamioňákovi, kterého předjížděl. Ten totiž zpomalil, natlačil se na pravou stranu, a hazardér se tak mohl vrátit zpět.

Pokud by hazard šoféra ve stříbrném autě na místě zaznamenala policie, hrozila by mu pokuta až 10 tisíc korun a zákaz řízení až na jeden rok. Ale potrestán nebyl. Stáli při něm asi všichni strážní andělé…

Doporučujeme
Frystakova ( 26. října 2016 16:33 )

 Tohodle cloveka znám mel by jít sedet neni to poprve co takhle jezdil jmenuje se Dušan Nejezchleba je z Otrokovic a jemu 46!! Najděte ho at neublizuje lidem okolo sebe..

miraman ( 13. října 2016 09:42 )

Jediné řešení a opatření, jak se takových šílenců zbavit. S kamionem neuhýbat a nebrzdit. Příště může zabít několik lidí v osobáku, tak ať raději zmizí ze světa.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud