Mohl lhát a vytahovat se před milenkou v posteli! Soudce zhodnotil obvinění kriminalisty v případu Nečesaný

Autor: ljš - 
28. 9. 2016
05:00

Svědectví, které otřáslo veřejností, ale v případu Lukáše Nečesaného bylo smeteno ze stolu. Soud se výpovědí údajné milenky kriminalisty Milana Jušty, která tvrdí, že se jí policista přiznal, že vše na Nečesaného ušil, vůbec nechtěl zabývat. V usnesení, které už odsouzenému mladíkovi zaslal, uvádí, že kriminalista mohl lhát.

Kriminalista Milan Jušta čelí vážnému obvinění už několik měsíců. Jana T., bývalá manželka hlavního obžalovaného v případu loupežných přepadení v Náchodě, ho obvinila, že s ní měl milenecký poměr. Takové jednání by ze strany vyšetřovatele bylo zcela nepřípustné, protože mladá žena v případu figuruje jako korunní svědkyně. Aféra se ale týká i kauzy Nečesaného, protože údajná milenka tvrdí, že jí Jušta přiznal, že důkazy proti mladíkovi zmanipuloval.

Pozoruhodné je, že soudy samotnou otázku údajného milostného poměru, který má být doložen intimními fotografiemi a SMS konverzacemi, nijak nezlehčují. Případ loupežného přepadení byl kvůli tomu odročen na říjen a ani soudce Jiří Lněnička, který měl na starost Nečesaného, tuto část svědectví Jany T. nijak nezpochybňuje.

Video Manželé Nečesaní o rozsudku - David Malík, Lucie Šulcová
480p 360p 240p

Fotogalerie Snímky hrůzy po napadení kadeřnice Předchozí Další

Lhal?

Opírá se ale do její výpovědi týkající se Nečesaného případu, kdy se mu zdá podezřelé, že se zajímala o pro ni zcela cizí kauzu. Ve svém písemném usnesení pak zopakoval své vysvětlení ze dne, kdy vynesl rozsudek, a sice, že Jušta podle něj nemohl na místo činu dodat pachové stopy, jak měl přiznat Janě T., protože pak by byly jeho pachem kontaminovány všechny, a ne pouze jedna.

Nově se však soudce pozastavil nad věrohodností samotného kriminalisty v případě, že se milostný poměr potvrdí. „Informace, které mohl kpt. Jušta poskytnout, nemusely být pravdivé. Soud připomíná, že k předmětnému rozhovoru mělo údajně dojít v rámci »vytahování se« před milenkou v posteli,“ zhodnotil Lněnička situaci. Otázkou je, zda by manipulace s důkazy byla něčím, čím by se chtěl jakýkoli, natož pak tak známý, kriminalista vychloubat a ještě si to vymýšlet.

Můj intimní poměr s vyšetřovatelem: Celé prohlášení svědkyně v případu Nečesaný ZDE››

Světlo do celé aféry by měla vnést Generální inspekce bezpečnostních sborů, která se obviněním nadále zabývá. „Ve věci doposud nebylo rozhodnuto a i nadále probíhá prověřování,“ potvrdila Blesk.cz její mluvčí Radka Sandorová. Nečesaný pak může výsledkem argumentovat v dovolání k Nejvyššímu soudu. Každým dnem také očekává, že se dozví termín nástupu do vězení. Čekají ho tak poslední dny s manželkou a dcerou na svobodě.

Vše o případu Lukáš Nečesaný čtěte zde

Doporučujeme
mdragi ( 15. října 2016 04:46 )

 JE MI LITO VÁS UBOZAKU CO JSOU NESTASTNY A MAJO TAK NA GOVNO ŽIVOT,ZE ZAVISTI KYDAJI HNŮJ NA KLUKA CO SICE DE ZA NĚCO CO NESPÁCHAL DO VĚZENÍ ALE HLAVNĚ, ŽE JE Z DOBRÝ RODINY. TO CO VY NEMÁTE. PŘIJDE VAN Z3 TA ZÁŠŤ ZE JSTE ODPORNÝ CHUDÝ ŽEBRÁCI JE NORMÁLNÍ VUCI NĚMU

honza54 ( 7. října 2016 09:35 )

kriminálník nečesaný zmizel z diskuze, no jo serebrita

bakalala ( 30. září 2016 11:36 )

Lukáši, kamarádi se na tebe již těší a čekají, kdy se jim vrátí máma !

noacojezase ( 28. září 2016 22:50 )

Někdo ty čísla musí počítat.

pokrok ( 28. září 2016 20:49 )

kdyby se u kadeřnice nezastavil na toaletu její syn který šel hrát šipky ,- tak šanci přežít by také neměla !Takže co scházelo ? Kolik minut ji dělilo od vykrvácení ?

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud