Mladík vyznal lásku recepční v Plzni: Zuřivě onanoval před jejími dveřmi

Autor: dce - 
12. 9. 2016
12:31

Noční recepční hotelu v Plzni asi značně zaskočil a posléze i znechutil mladý Slovák. Nejprve se na ní dobýval přes zavřené dveře, když se mu to nepodařilo, rozhodl se své choutky ukojit i na dálku a před prosklenými dveřmi začal zuřivě onanovat. Nakonec ho lapila policie.

Bylo půl třetí v pondělí ráno, když se před prosklenými dveřmi hotelu Reno v Plzni objevil 20letý Slovák. Nejprve se chtěl dostat za krásnou recepční, která ho zřejmě okouzlila. Jenže dveře byly zamčené, a tak rozepnul kalhoty a slečnu chtěl nalákat na jejich obsah.

Před prosklenými dveřmi začal onanovat, což recepční pouze znechutilo a donutilo zavolat městské policisty. Ti podle serveru Krimi-Plzeň.cz dorazili na místo zanedlouho a muže zadrželi. Policie u něj pak našla i injekční stříkačky a další pomůcky uživatelů pervitinu.

Doporučujeme
petrmetr ( 13. září 2016 07:02 )

mozna ze se sama pak udelala

starypes ( 12. září 2016 17:17 )

Takže ne Jánošík, ale slovenský Honimír se teď potlouká světem.

sores ( 12. září 2016 16:24 )

 Takové pra.sárny dokáže udělat jedině chlap. Ještě že dotyčná měla zamčeno!!! I dobytek se chová lépe nežli nadržený chlap, další pra.se bez sociální inteligence .

tomik007 ( 12. září 2016 15:31 )

Jeste ze tim proudem neprorazil sklo

VincenzoMakaluzo ( 12. září 2016 14:21 )

 Lydički, to vám bil ale pjeknej dobitek.Von prej poblyl celou recepcy,tak že to musely přyjet hasyčy (do py*čy) videcyfynkovat a eště posipat pýskem,abi sy na tom kluzyšti nigdo nezmrzačyl hnáty.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud