Před domem na Proseku ležela mrtvá žena (†26)! Byla zavražděna? Případ vyšetřuje Marešova mordparta

Autor: erd, dam, ljš - 
9. 7. 2016
10:03

Pražští kriminalisté šetří případ mladé ženy, jejíž tělo bylo nalezeno u vchodu do paneláku na pražském sídlišti na Proseku. Úmrtí označili jako podezřelé.

K úmrtí zřejmě došlo během páteční noci. Podle mluvčího pražské policie Jana Daňka případ nahlásil občan, který ženu ve Vysočanské ulici objevil bez známek života a zjevných poranění po osmé hodině ranní.

„Byla nalezena dívka ročník 1990. Po ohledání místa činu případ vyšetřujeme jako podezřelé úmrtí,“ upřesnil mluvčí. Příčinu smrti dívky by měla odhalit nařízená soudní pitva.

V okolí domu byla podle informací Blesku nalezena kabelka světlé barvy, v níž byly nalezeny doklady, které dívce patří. Policie tak již zná její identitu a o tragédii již informovala rodinu.

Krátce po poledni na místo dorazil také Josef Mareš, šéf 1. oddělení pražské kriminálky, která si případ převzala.

Video Na Proseku našli mrtvou ženu (†26) - Blesk - David Malík
1080p 720p 480p 360p 240p

Doporučujeme
lunatic ( 9. července 2016 20:23 )

Filozoficky lze v obecné rovině konstatovat,že vražda je pouze jedním ze způsobů předčasného úmrtí ;jsou i tací,kteří zemřeli přímo v práci ... a jiní se zas upili.V životě je to stejné,jako s tou pověstnou bonboniérou-nikdo z nás netuší,jaký bonbón si vybere a hlavně,co na něj zbyde!

zamlzena ( 9. července 2016 17:53 )

Brzy se umlčí inteligentní diskutéři i na bulváru, a nechají se řádit jen sprostí a neškodní jedinci. V Parlamentních listech se taky musí přispívat jen opatrně, jinak vás uzamknou. Tedy je tu demokracie stále jaksi "vyspělejší".

lu.cie.a ( 9. července 2016 16:58 )

Az na to ze to nebylo na Proseku...

alfin ( 9. července 2016 16:03 )

Podle nadpisu to připadalo, že byl na vyřešení případu nasazen Leoš Mareš!

bac-bum-bac ( 9. července 2016 14:41 )

no to je práce, buď je neschopný redaktor nebo policie ) Ráno u ní našli kabelku a nevěděli, kdo je ta dívka, teď jukli do kabelky a našli doklady !!! Skvělá práce- pašáci. No snad se zítra dozvíme kolik jí bylo nebo i jméno ? Snad vědí jestli jí někdo něco udělal, nebo byla bez zranění, že musejí zjišťovat jak to bylo???

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud