DNA, znalci i Harry Potter: 5 důkazů ve prospěch Nečesaného, které soudce smetl ze stolu

Doporučujeme
ridic ( 26. května 2016 17:15 )

Az budou soudy v teto zemi soudit spravedlive a zodpovedne, tak se nic takoveho nebude stavat. Nezastavam se nikoho, ale.... Kajinek odsouzeny, prestoze jsou svedci, ze on nestrilel...jede v tom nekdo vyssi, tak to radeji necháji na nej, Kramny "varej z vody", dukazy nic moc, vlastne nic, ale je vinny, jeden ridic, co najede do druheho u vježdu pod most 18 a pul roku, druhy ten samy prestupek sestreli zenskou ze silnice, malem ji zabíje, dostane podminku. Jak to ti soudci soudi, meli by byt trestani. Za ty prachy co berou, by meli pracovat zodpovedne a ne proto, aby to meli rychle ze stolu, tak to rozhodnou bez velkého uvazovani a spravedlnosti. A to by chteli jeste pridat. No kdyz mame takovou vladu. Podivejte se ujake jsou praktiky jejich, napr. v Brn, nebo kde to bylo ty cachry se soudci a co na to ministr spravedlnosti nic, preci neprizna, ze je v jeho rezortu bordel, ten pred nim nebyl lepsi

pokrok ( 26. května 2016 15:03 )

Kde by se tak narychlo -těsně před odchodem kadeřnice domů ,- tam ukázal někdo kdo by ve všech směrech odpovídal študáčkovi-gympláčkovi = s velkými dluhy, zatížením na drogy, nedůvěrou rodičů a prarodičů , agresivní povahou ke spolužačkám atd..?

pokrok ( 26. května 2016 14:59 )

Nakonec otec Nečesaného bude muset zkorumpovat psa, který odhlalil pachové stopy jeho syna. Chce to vzít psa a jít s ním do řeznictví ! Jinak to nevidím ! Ale nevím, zda tato nabída na psa zabere.

pokrok ( 26. května 2016 14:53 )

To myslíš kamaráda Nečesaného LIBORA HRUŠE? Tak ten by o tom měl něco vědět, protože Nečesanému ten osudný den - kdy kadeřnice byla přepadena mu dělal taxikáře !

pokrok ( 26. května 2016 14:50 )

Šikovný to je. Už to jak za dva roky - přišel k tolika milionům ! A jak dovede hospodařit s minutami které jeho syn "strávil" u kadeřnice,- kdy z minut dokáže udělat i vteřiny - k tomu není slov ! Prostě zázračný pan Nečesaný .

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud