Byla to jen legrace! Prostitut chtěl zlikvidovat svého pasáka, odsoudili ho na šest let

Autor: ČTK - 
25. 5. 2016
13:57

Homosexuálnímu prostitutovi Michalu B. uložil soud šest let vězení za to, že podle obžaloby plánoval ze Švýcarska vraždu svého pasáka. Michal B. vinu popírá, tvrdí, že o dva roky staršího mladíka chtěl údajně jen „smazat z Facebooku a vytěsnit“, nikoliv zlikvidovat, jak uvádí obžaloba. Michalu B. hrozilo až dvacetileté vězení. Rozsudek není pravomocný.

Vraždu začal Michal B. podle spisu plánovat loni v srpnu, kdy byl s jinými mladými prostituty v cizině za zákazníky. Pasák domlouval klienty z Prahy za provizi a žádal po prostitutech i další peníze. S Michalem B. měli dlouhodobé spory.

Michal B. podle obžaloby mluvil o tom, že musí pasáka zničit, respektive nechat zabít. Obrátil se proto na devatenáctiletého kolegu, který s ním byl ve Švýcarsku. Ten to nejdříve nebral vážně. Poté, co Michal B. na požadavcích trval, předstíral, že na likvidaci najme svého otce.

Pod záminkou přípravy vraždy pak mladík odjel do Prahy, kde ohroženého muže informoval o plánu Michala B. Společně vše nahlásili na policii. Jako důkazy doložili kopii facebookové komunikace, kde Michal B. potvrdil, že na usmrcení muže trvá, a nahrávku telefonátu, ve kterém Michal B. za vraždu přislíbil 20.000 až 30.000 korun.

Michal B. se hájí tím, že přípravu vraždy nemyslel vážně, byla to podle něj jen legrace.

U soudu dnes vypovídal mladík, kterého prostitut plánoval zavraždit. Podle něj by ho Michal B. sám nebyl schopen zabít, bál se však, že by byl schopen někoho najmout.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
pepen ( 25. května 2016 14:28 )

Ten pasák by zasloužil-chlapce, kteří přišli z dětských domovů nutí k prostituci s cizincema za velké prachy.Pak si půlku nechá někdy i víc.Oni chudáci nemají střechu nad hlavou-tak jsou rádi,že se o ně někdo postará!!!Oni je zneužívají!!Vše si pak musí platit/jídlo,byt oblečení/někdy jim nezůstane nic.Stát se o ně nepostará,nepomůže jim-tak končí někdy i na drogách.Dělají to,co dělají-za peníze vše!!!!

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud