Policie pátrá do seniorce, která odešla z domova důchodců: Trpí demencí, pomozte!

Policie pátrá do seniorce, která odešla z domova důchodců: Trpí demencí, pomozte!
Autor: ČTK - 
19. 5. 2016
13:39

Policie pátrá po dvaaosmdesátileté Anně Šťastné, která ve středu odešla z domova důchodců v Jenštejně v okrese Praha - východ a od té doby o sobě nedala vědět. „Hledaná má středně těžkou demenci a může být dezorientovaná, naposledy byla viděna v pražské Vinoři,“ uvedl policejní mluvčí Jan Daněk.

Lidé ženu naposledy viděli ve středu krátce po poledni, když vystupovala z autobusu u hřbitova ve Vinoři. Kriminalisté si myslí, že by mohla cestovat městskou hromadnou dopravou po Praze.

Hledaná je 165 až 167 centimetrů vysoké hubené postavy, má středně dlouhé šedé vlasy a modré oči. Při odchodu z domova důchodců měla na sobě tmavomodré džíny a béžový kabátek, pod kterým měla černý svetr a pruhovaný rolák. Žena kulhá na levou nohu. Lidé, kteří ji viděli, mají kontaktovat policii na lince 158.

Policie pátrá do seniorce, která odešla z domova důchodců: Trpí demencí, pomozte!Policie pátrá do seniorce, která odešla z domova důchodců: Trpí demencí, pomozte! | 

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud