Policie pátrá po nebezpečném pacientovi z Dobřan: V léčebně byl Ladislav nedobrovolně

Autor: dce - 
20. 4. 2016
11:09

Z Psychiatrické nemocnice v Dobřanech utekl další pacient. Stejně jako mnoha ostatním se mu tam asi nelíbilo – byl zde navíc hospitalizován nedobrovolně. Za jistých okolností by mohl být nebezpečný sobě i svému okolí!

Čtyřiadvacetiletý Ladislav Murin je už nějakou dobu nedobrovolně hospitalizován v Psychiatrické nemocnici v Dobřanech. Dne 17. dubna 2016 se nevrátil z vycházky, kterou měl do toho dne povolenou od 15. dubna 2016 k rodině v Karlových Varech. Naposledy byl viděn dne 17. dubna 2016 svojí matkou v bydlišti v Karlových Varech, kdy odešel vyprovodit svoji přítelkyni na autobus a již se nevrátil,“ uvedl policejní mluvčí.

Od té doby o sobě nepodal žádné zprávy. Dle vyjádření Psychiatrické nemocnice Dobřany pohřešovaný muž v minulosti užíval návykové omamné látky, přičemž hrozí, že je bude opět užívat, a pod jejich vlivem může být nebezpečný jak sobě, tak i svému okolí,“ doplnil mluvčí.

Ladislav Murin je přibližně 180 cm vysoký, štíhlé postavy. Má hnědé oči, krátké hnědé vlasy a vousy. Pokud byste muže viděli, nahlaste veškeré informace na policii.

Policie pátrá po nebezpečném pacientovi z Dobřan: V léčebně byl Ladislav nedobrovolněPolicie pátrá po nebezpečném pacientovi z Dobřan: V léčebně byl Ladislav nedobrovolně | 

Doporučujeme
buban ( 20. dubna 2016 11:53 )

Nechápu, jak může mít nebezpečný pacient, který je v léčebně nedobrovolně, možnost vycházek, dokonce několikadenních.

petrmetr ( 20. dubna 2016 11:48 )

NO fujtafl odporná z.r.ůda zastřelit smejd nez někoho sprovodí ze světa

poletucha ( 20. dubna 2016 11:27 )

..zdá se mi to,nebo to maji Dobřany hodně free???Není týden,aby jim někdo nefouk! Nechtělo by to trošinku víc dohledu..nejen na "pacienty"!!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud