Neviděli jste Tomáše? Šel si zaběhat na Žižkově a už se nevrátil

28. 2. 2016
21:43

Čtyřiadvacetiletý Tomáš Pachner si šel v pondělí v noci zaběhat na pražském Žižkově a od té doby ho nikdo neviděl. Kamarádi organizují pátrací akce, ale zatím bezúspěšně. Neviděli jste ho?

Čtyřiadvacetiletý Tomáš Pachner byl naposledy viděn v pondělí večer v parku Parukářka. V noci se vydal běhat po pražském Žižkově a domů už se nevrátil. Podle rodiny neměl žádné nepřátele ani dluhy a byl šťastný a veselý.

Přátelé se obávají, že se mu něco stalo kvůli jeho zálibě. „Vzhledem k tomu, že je vyznavačem parkouru (běhání a skákání přes překážky – pozn. red.), máme obavy, že se mohl zranit. Budeme hledat na místech, kde je pravděpodobnost úrazu a malý pohyb lidí,“ napsali kamarádi k výzvě, ve které prosí ostatní o pomoc při pátrání po Tomášovi.

Po Tomášovi vyhlásila pátrání i policie. Muž je vysoký asi 180 cm, má hnědé a rovné vlasy, hnědé oči a strniště. Z domu vyběhl v tmavém sportovním oblečení a s černou sportovní taškou přes rameno. U sebe měl také mp3 přehrávač a sluchátka. Doklady, peníze i mobil nechal v bytě. V případě nouze si tak nemohl zavolat pomoc…

Pokud o něm máte informace, zavolejte na linku 158, nebo je sdělte na nejbližší policejní služebně.

Neviděli jste Tomáše? V pondělí si šel zaběhat na Žižkově a už se nevrátil.

Doporučujeme
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud