Tragická nehoda na Frýdecko-Místecku: Spolujezdec (†28) zemřel, řidič skončil v nemocnici

Autonehoda (ilustrační foto)
Autor: ČTK - 
3. 1. 2016
10:35

Osmadvacetiletý spolujezdec zemřel při nehodě v Třanovicích na Frýdecko-Místecku. Dvaadvacetiletý řidič nezvládl řízení a v levotočivé zatáčce v Třanovicích na Frýdecko-Místecku vyjel mimo silnici, kde narazil do betonového mostku. O život přišel jeho osmadvacetiletý spolujezdec.

Nehoda se stala o půlnoci, když řidič jel po silnici druhé třídy směrem do obce Třanovice. Nezvládl řízení, v zatáčce vyjel ze silnice a narazil ve vysoké rychlosti do betonového mostku.

„Spolujezdec utrpěl velmi vážná zranění, kterým i přes snahu lékařů na místě nehody podlehl,“ uvedla v neděli pro ČTK policejní mluvčí Zlatuše Viačková. Řidič utrpěl poranění nohy a hlavy. V době zásahu byl při vědomí a se záchranáři komunikoval. Byl převezen do nemocnice v Třinci. Policie případ vyšetřuje jako usmrcení z nedbalosti.

Podle mluvčího záchranné služby Lukáše Humpla zůstal muž zaklíněn ve vozidle a s jeho vyproštěním museli pomoci hasiči. „Postižený nejevil žádné známky života. Zasahující lékař u něj zjistil poranění hlavy a mozku, horní a dolní končetiny. Záchranáři zahájili resuscitaci se srdeční masáží a umělou plicní ventilací ve snaze obnovit srdeční činnost. Jejich snaha však nevedla k úspěchu,“ podotkl Humpl.

 

 

Doporučujeme
nbcz ( 3. ledna 2016 14:01 )

Šli na pár piv bylo jich víc, a pak jeden dostal nápad v autě se svízt. Kámen byl klíč, spojený drát, tak na to dupni brácho, jeď co to dá. Půlnoční závodní dráha, kvílení rychlých kol, půlnoční závodní dráha, tak jezdí alkohol. Zatáčka, strom, kde se tu vzal, snad tohle není konec? Chceš přece žít! Brzdy a smyk, rána a křik, a pak jen prázdné ticho a víc už nic. Půlnoční závodní dráha, kvílení rychlých kol, půlnoční závodní dráha,....

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud