S dvěma a půl promile si půjčil matčino auto: A málem v něm uhořel

Opilý řidič naboural a jen tak tak neuhořel.
Autor: dce - 
18. 8. 2015
11:18

Opilců za volantem přibývá jako hub po dešti. Jenže tenhle z Plzně neporazil jen pár popelnic. Způsobil škodu na čtyřech autech a v tom, které řídil, málem uhořel. 

Pozdě v noci chtěl vyrazit osmadvacetiletý silně opilý muž na vyjížďku autem. Půjčil si k tomu vůz své matky a zamířil do centra. „Muž jel ve směru od Samaritánské k Plynární ulici a zřejmě za jízdy usnul,“ uvedla podle server krimi-plzen.cz policejní tisková mluvčí. 

Po cestě ale ve velmi vysoké rychlosti naboural do zaparkované dodávky. Tu odrazil do dalšího auta, které narazilo do třetího. Jenže to nebylo všechno – seat, který mladý muž řídil, začal okamžitě hořet.

Muž se naštěstí dokázal z vozu dostat sám, ale bylo to těsné. Ze seatu zbyla jen půlka – motor a část kabiny shořely na škvarek. Zraněného řidiče záchranka odvezla do nemocnice.

„Na místě bylo zjištěno, že muž ve věku 28 let je pod vlivem alkoholu, a v dechu jsme mu naměřili 2,4 promile. Na místě mu byl zabaven řidičský průkaz. Škoda na všech vozidlech je předběžně odhadnutá na 245 000 korun,“ doplnila ještě mluvčí policie.

Doporučujeme
jastana ( 18. srpna 2015 11:41 )

Dobře si matinka vychovala synáčka.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud