S dvěma a půl promile si půjčil matčino auto: A málem v něm uhořel

Opilý řidič naboural a jen tak tak neuhořel.
Autor: dce - 
18. 8. 2015
11:18

Opilců za volantem přibývá jako hub po dešti. Jenže tenhle z Plzně neporazil jen pár popelnic. Způsobil škodu na čtyřech autech a v tom, které řídil, málem uhořel. 

Pozdě v noci chtěl vyrazit osmadvacetiletý silně opilý muž na vyjížďku autem. Půjčil si k tomu vůz své matky a zamířil do centra. „Muž jel ve směru od Samaritánské k Plynární ulici a zřejmě za jízdy usnul,“ uvedla podle server krimi-plzen.cz policejní tisková mluvčí. 

Po cestě ale ve velmi vysoké rychlosti naboural do zaparkované dodávky. Tu odrazil do dalšího auta, které narazilo do třetího. Jenže to nebylo všechno – seat, který mladý muž řídil, začal okamžitě hořet.

Muž se naštěstí dokázal z vozu dostat sám, ale bylo to těsné. Ze seatu zbyla jen půlka – motor a část kabiny shořely na škvarek. Zraněného řidiče záchranka odvezla do nemocnice.

„Na místě bylo zjištěno, že muž ve věku 28 let je pod vlivem alkoholu, a v dechu jsme mu naměřili 2,4 promile. Na místě mu byl zabaven řidičský průkaz. Škoda na všech vozidlech je předběžně odhadnutá na 245 000 korun,“ doplnila ještě mluvčí policie.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud