Šílenec se řítil po dálnici 222 km/h: Vezl dvouleté dítě

Autor: ljš - 
8. 4. 2015
09:32

Překročil povolenou rychlost skoro o sto kilometrů v hodině! Muž (45), kterého královéhradečtí policisté zadrželi na dálnici D11 během velikonoční bezpečnostní akce, měl přitom v autě nejen svou partnerku, ale také dvouleté dítě.

Policejní mluvčí Ivana Ježková potvrdila, že nejčastějším prohřeškem, který policisté při kontrolách zjistili, bylo stejně jako loni překročení nejvyšší povolené rychlosti.

„Smutným rekordmanem byl 45letý řidič BMW, který se po dálnici D11 řítil v pondělí dopoledne rychlostí 222 km/hod. Ještě smutnější je fakt, že kromě spolujezdkyně bylo ve vozidle i dvouleté dítě,“ uvedla mluvčí.

Řidiči nyní hrozí zákaz řízení až na jeden rok a pokuta v rozmezí pět až deset tisíc korun.

 

Doporučujeme
lobotom ( 11. prosince 2015 00:29 )

Škoda, že se všichni nerozmázli. Darwin zase zaspal.

krakonos500 ( 10. dubna 2015 07:37 )

Je videt,ze jsi byl nejdal na Morave.Rekni nam,kde je ve svete povolena vetsi rychlost? V.Britanie v prepoctu 112km,USA 112km a nektere staty jeste mene.

ninga ( 8. dubna 2015 13:26 )

hned se na tebe vrhne nějaký Huml s tím, že nemáš zavazet v levém pruhu "rychleji jedoucímu vozidlu", za které se u nás považuje každý idiot, který umí sešlápnout plyn

ninga ( 8. dubna 2015 13:24 )

tam by srazil paty. jenže on si myslí, že v ANglii se jezdí jako na okruhu Top Gear. dokonce i v Anglii s opačným provozem byla pro nás jízda příjemnější než v čechách

ninga ( 8. dubna 2015 13:22 )

ta diskuse mě teda šokovala. nechápu! jezdím svižně, ale podle pravidel. většině šílenců ujedu ve chvíli, kdy oni řeší situaci, kterou si zavinili třeba právě nesmyslně rychlou jízdou. Češi jsou v křižovatce jako první, ale jako poslední křižovatku opouštějí, nemají žádné reflexy, nejsou vyježdění, nejsou empatičtí, nemají smysl pro plynulou jízdu pak to taky tak dopadá - na Velikonoce bylo tolik nehod, že to až bylo trapný. a v Německu jede po dálnici stejně většina lidí kolem 130 - 140, Němci jsou šetřiví a v podstatě klidní řidiči. těch pár řidičů, co jedou rychleji, se na nikoho nelepí. lepí se Češi, Poláci a jiná zběsilá silniční sebranka a Německo je naprostá výjimka, jinde mají dokonce jen 120km/h, rychlý auta, a co nadělají?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud