Teta matky 4 dětí, která zmizela před 8 měsíci: Muž ji bil a podváděl, nevěřím mu!

Autor: Jana Ulrichová - 
2. 10. 2013
05:00

Nad zmizením matky čtyř dětí, Jany Paurové (33) ze Slavětína, stále visí jeden velký otazník. V únoru, tedy před osmi měsíci, jako by se po ní slehla zem. Její teta Renata Winklerová, žena, ke které měla Jana z celé své rodiny zřejmě nejblíže, nevěří, že by jen tak odešla. Své děti by prý nikdy neopustila.

„Jsem přesvědčená, že jí ublížil manžel,“ řekla Renata Winklerová Blesku na rovinu. „Nebyla s ním šťastná, bil ji a podváděl. Sama jsem ho nachytala na seznamce. Napsala jsem mu, že tohle se nedělá, ať radši jde a najde si práci. V té době totiž nedělal a Jana ho živila,“ uvedla s tím, že Jana jí sama řekla, že se rozvádí.

Přiznala jí prý také, že má z manžela strach. „Pravidelně jsem si psaly. Pak se na 14 dní odmlčela, ozvala se až 30. ledna. Byla v nemocnici se silným otřesem mozku a rozbitou hlavou. Tehdy jsem jí nabídla, ať všeho nechá, sbalí holčičky a přijede ke mně,“ vylíčila paní Renata, se kterou měla Jana velmi blízký vztah. Jako dítě u ní v Ostravě tři roky žila, chodila tam i do školy. Byly spolu v kontaktu až do Janina záhadného zmizení. Nijak se přitom netají podezřením, že manžel Pavel ví o Janině zmizení víc, než přiznává.

Policie: Prověřujeme všechny verze

Jana Paurová zmizela v noci z 2. na 3. února. Podle manžela byla večer opilá, a tak ji poslal spát. Když se ráno vzbudil, byla prý už pryč. Policisté prohledali dům i okolí, vyslýchali manžela, nasadili vrtulník s termovizí, psy i speciální techniku, pátrání bylo ale bezvýsledné. „V případu není nic nového. Stále prověřujeme všechny verze,“ uvedla policejní mluvčí Alena Bartošová.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
agassi ( 2. prosince 2013 06:34 )

 Stopro ji někdo neco udělal , od 4 děti by máma neodesla.

bibijana ( 2. října 2013 13:40 )

sakra,"pánové" vy nás teda likvidujete!Kdo vám pak v nemoci,bezmoci a ve stáří bude posluhovat? 

martingore ( 2. října 2013 12:48 )

 detektor lzi???!!!!!!

oxygene.p ( 2. října 2013 12:33 )

Ja si myslim , ze ji zabila prave Renata Winklerova. Nebo mozna aspon vykopala hrob. Ona ma takovou povest , ze by si od ni ani pes kurku nevzal..

ninga ( 2. října 2013 10:42 )

být to chlap, tak už se válí na pláži v Karibiku. u této paní mám obavu, že se válí někde zazděná ve sklepě

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud