Brutální vražda v Havlíčkově Brodě: Petra (†21) umlátil a utopil kamarád

Petra V. (vlevo dole) ubil jeho kamarád Vojta D. (vpravo) kvůli banální hádce
Autor: ljš, ČTK, Jiří Čada - 
22. 7. 2013
12:05

Byli dlouholetí kamarádi a jeden druhému věřili. Vše ale skončilo brutální vraždou kvůli hloupé hádce. Vojtěch D. z Havlíčkova Brodu umlátil na břehu rybníka Petra V. (†21) klackem a pak ho hodil do vody.

Policie obvinila jednadvacetiletého Vojtěcha D. z vraždy stejně starého Petra V. v Havlíčkově Brodě. Umlátil ho klackem a zatáhl do vody. "K činu se přiznal, soud na něho uvalil vazbu. Hrozí mu trest odnětí svobody na 15 až 20 let, nebo výjimečný trest," řekl kriminalista Pavel Kubiš.

 

 

 „Jednalo se skutečně o velmi zanedbatelný spor, jehož motiv teď nemůžeme zveřejnit,“ uvedl Blesku šéf krajských kriminalistů Pavel Kubiš. Přesto je policista otřesen brutálním počínáním Vojty, který svého přítele minulý týden na břehu rybníka Hajdovec na Havlíčkobrodsku ubil dřevěným hranolem.

 

Bezvládné tělo Petra pak Vojta vtáhl do vody rybníka. „Položil ho do rybníka tak nešťastně, že mladík se udusil svou vlastní krví a vodou,“ dodal Pavel Kubiš.

 

Už mrtvého Petra, našel minulý týden ve středu v podvečer náhodný chodec a na místo přivolal policisty.

Doporučujeme
sariiiis ( 24. července 2013 08:25 )

no hlavně že v tvym ne...ty máš tu *** určitě roz..mrdanou ty buzno!!

sariiiis ( 24. července 2013 07:54 )

*** nechte toho! neurážejte ho! Péťa byl fajn kluk a nejlepší kamarád!! Nikomu by nikdy neublížil..byl fajn a byla s nim sranda! Zrovna ON si tohle nezasloužil,že vás to baví urážet ho..Trošku úcty k mrtvému a když ste ho ani neznali tak jak ho můžete soudit? Některý lidi tu sou opravdu bezcitný ***!! Ten hajzl co mu ublížil by si zasloužil umučit k smrti. Je mi Péti líto. Máme ho tu všichni rádi a ani nevíte jak tohle dokáže ublížit :'(

nbcz ( 23. července 2013 20:50 )

To bychom se v tom tvém bytě mačkali

babicovyjedy ( 23. července 2013 00:33 )

v tom Chrchla Brode jak tak tak koukam ziji sami dementi. ani se nedivim ze jednoho z vas zabili.

frodo23 ( 22. července 2013 23:54 )

Běž do hajzlu fakt..

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud