Brutální vraždu zlatníka spáchaly dvě ženy!

Autor: hra,oj - 
10. 1. 2010
13:32

Z brutální loupežné vraždy známého českobudějovického zlatníka (†54), která se stala loni v prosinci, byly obviněny dvě ženy.

15. prosince našli tělo muže příbuzní. Ležel na podlaze svého bytu, kde měl i zlatnickou dílnu. Na hlavě, krku a na prsou měl mnoho bodných ran. „Tento případ patří svým provedením a brutalitou k tomu nejhoršímu, co jsem kdy ve své kriminalistické praxi viděla,“ řekla vyšetřovatelka Renata Burešová.

Policie přijela pro obě ženy v pátek do nočního klubu na Táborsku, kde pracovaly jako servírky. Podle slov vyšetřovatelů, byly velmi zaskočené. Rychlost vyřešení vražd s loupežným motivem je totiž obvykle mnohem menší.

Zjistit, co se přesně stalo, bude asi velmi komplikované, protože obě ženy se rozhodly nevypovídat a s policií vůbec nespolupracují. Zatím je známo jen to, že ke zlatníkovi šly jako zákaznice a nebylo to poprvé. Místo činu si obhlédly už předem.

Policii se zatím nepodařilo nalézt vražednou zbraň ani při prohlídce bytů obžalovaných. Jednalo se pravděpodobně o nůž s dlouhou čepelí.

Doporučujeme
anelam ( 11. ledna 2010 12:11 )

Mě taky ale pravděpodobně byly opálené Pokud ne tak to už opravdu přišla bída na chudáky!!!!! Zrušit trest smrti byla hovadina,takže bych je zavřela spolu s Havlem do jedné cely na doživotí třeba by to dlouho netrvalo.

hruza ( 10. ledna 2010 17:13 )

Moc by mě zajímala národnost !!!!

petrzkopecku ( 10. ledna 2010 14:58 )

To je dobrý podnět na změnu zákona, kdo se nedozná a odmítne vypovídat, nebude moci být podmínečně propuštěn a dostane o třetinu vyšší trest, protoše šetření i dokazování bude pro stát dražší a časově náročnější.

siroky11 ( 10. ledna 2010 13:39 )

bych zavřel do mužského vězení, pro ty těžší případy a mezi Cikány. To by byl spravedlivý trest!

yxyxyx ( 10. ledna 2010 13:12 )

Vždyť mu uřízly hlavu!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud