Pohřešovaného mladíka našli mrtvého v Labi!

Autor: puk, jad - 
29. 12. 2009
14:58

Záhadné zmizení a ještě podivnější nalezení! Pětadvacetiletý Honza, kterého rodina i přátelé od konce listopadu pohřešovali, je mrtvý! Dvě ženy ho dnes kolem poledne objevily v Labi!

Ale jak mladík, s nímž nikdy nebyly problémy, vlastně zemřel? A jaktože ho bezprostředně po zmizení nenašel v Labi vrtulník s termovizí? Je možné, že ještě před pár dny žil? To je zatím záhada.

Co se s mužem stalo, objasní totiž až soudní pitva. „Zatím nemůžeme potvrdit totožnost mrtvého ani příčinu smrti, vše bude jasnější po pitvě,“ řekla nymburská policejní mluvčí Zuzana Tuzarová.

 

Tělo pohřešovaného mladíka našly náhodné kolemjdoucí v Labi.Tělo pohřešovaného mladíka našly náhodné kolemjdoucí v Labi. | 

Honza seděl ještě 28. listopadu se svými kamarády v nymburském baru U Mlejna. Kolem třiadvacáté hodiny dopil a odešel domů. A pak se po něm slehla zem! „Je to naprosto nekonfliktní člověk, nikdy nebral drogy. Vůbec nechápu, co se mohlo stát,“ svěřila tehdy Blesku zoufalá matka mladíka. Kamarádi v okolí rozvěšovali letáky s jeho fotkou, pátrali po něm i policisté a vrtulník s termovizí. Marně! Mladíka našla dvaadvacetiletá Veronika spolu s kamarádkou při procházce podél Labe. „Volal na nás nějaký starý pán, že je něco ve vodě. Když jsme zjistili, že jde o tělo, volali jsme pomoc,“ řekla.

Co se s mužem stalo, objasní až soudní pitva. Podle informací Blesku se ozvalo několik lidí, kteří tvrdí, že muže v prosinci v Nymburce viděli. Je tedy možné, že se jen schovával, a je mrtvý jen několik dní? Nebo se svědci prostě mýlili? Pod okem měl prý monokl, je tu tedy i varianta, že ho někdo cestou z baru přepadl a pak hodil do Labe.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud