Muž znásilnil dívku před očima rodičů, otce pak bodl do zad

Autor: ČTK,šim - 
1. 11. 2009
19:39

AKTUALIZOVÁNO: Muž (28) znásilnil podle policie v Plzni před očima rodičů jejich dceru (17) a poté bodl otce do zad.

V neděli byl poroto vzat do vazby. Pachatel byl obviněn z pokusu o vraždu, znásilnění a porušování domovní svobody, řekla západočeská policejní mluvčí Pavla Soukupová.

Muž rodinu napadl tento čtvrtek před půlnocí. Policisté čekali se zveřejněním případu až na dnešní uvalení vazby. "Útočník vnikl do bytu v panelovém domě a donutil za použití násilí k provádění sexuálních praktik mladistvou sedmnáctiletou dívku, s níž se téhož dne seznámil v jednom z plzeňských nákupních center," řekla mluvčí.

Násilí byli přítomni oba rodiče dívky. Otec přispěchal dceři na pomoc, ale muž ho napadl nožem, který našel v kuchyni. "Zraněný otec, kterému zasadil pachatel několik bodných ran do zad, byl převezen do nemocnice na ošetření," uvedla Soukupová. Ještě předtím mu policisté na místě poskytli první pomoc. V současnosti je otec mimo ohrožení života.

Pachatele zadržely hlídky ihned po činu a dne 30. října si převzal usnesení o zahájení trestního stíhání. O vazbě rozhodl soudce.

Doporučujeme
palino414 ( 3. listopadu 2009 07:02 )

Neviem ako by si ty reagoval keby islo o tvoju dceru,teba.Asi by si drzal hubu,takze nie je o com.

daraa1 ( 3. listopadu 2009 00:38 )

Souhlasím

kov3 ( 2. listopadu 2009 11:41 )

na klavesnici vpravo mas jedno tlacitko, kde je napisane Caps Lock...Skus ho pred tym, ako nieco napises, stlacit...potom tie tvoje inteligentne prispevky mozno bude aj niekto citat...

palino414 ( 2. listopadu 2009 08:26 )

TOHO TI CIGANI ZOZERU AKO TO ROBIA NA SLOVENSKU A MAS PRD.FARMARSKY ZAKON BOHA JEHO

palino414 ( 2. listopadu 2009 08:23 )

AKA MINULOST?STRIESKAT HO DEBILA HNUSNEHO.ARABI UTINAJU RUKY ALE TU BY NEMAL UZ KDO ROBIT

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud