Bystřice u Frýdku-Místku: Muž zemřel po srážce s vlakem

Koleje
Autor: ČTK, tez  - 
31. 5. 2009
11:03

Srážku s vlakem nepřežil v sobotu odpoledne sedmatřicetiletý muž v Bystřici na Frýdecko-Místecku. Muž podle policie vstoupil do kolejiště. Zda šlo o sebevraždu či nešťastnou náhodu, policie ještě neví. ČTK to řekl mluvčí frýdecko-místecké policie Ivan Žurovec.

Nehoda se stala kolem 15:00 na trati mezi Bystřicí a Třincem. "Tělo muže zůstalo po střetu ležet pod soupravou. Postižený ve věku sedmatřiceti let utrpěl rozsáhlé poranění hlavy a mozku, také končetin," doplnil mluvčí moravskoslezských záchranářů Lukáš Humpl.

Podle něj zranění byla neslučitelná se životem a muž jim podlehl ještě před příjezdem záchranářů. "Zatím není přesně jasné, co se v kolejišti stalo. Sebevražda je jednou z variant.

Mohlo se jednat ale také o nešťastnou náhodu. Muž si možná chtěl zkrátit cestu a přijíždějícího vlaku si nevšiml," uvedl Žurovec.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
gogo ( 31. května 2009 12:21 )

Ale to snad není senzace hodná prvních stránek ! Je to smutné pro blízké, je to tragedie toho člověka, ale není to proboha událost celostátního významu. Jestli budeme jen hledat a psát o tom kde kdo zemřel, tak kam jsme to došli ? A co máme po přečtení této informace udělat ? Radovat se že se to nestalo nám ? Nebo jít na koleje dát svíčky a plyšové medvídky ??

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud