Policie obvinila matku (29) z vraždy nezletilých dětí

Z vraždy podezřelá matka (29) s dětmi na fotce, kterou kdosi položil mezi hračky a svíčky před dům
Autor: op, šim, ČTK - 
19. 5. 2009
14:31

AKTUALIZOVÁNO: Policie obvinila z vraždy matku (29) z Blatnice pod Svatým Antonínkem na Hodonínsku. Prokáže-li jí soud dvojnásobnou vraždu svých dvou nezletilých dětí, hrozí jí výjimečný trest.

Žena je od minulé středy, kdy se tragédie odehrála, stále v kyjovské nemocnici. V úterý odpoledne byla převezena do vězeňské nemocnice v Brně-Bohunicích, kde budou její duševní stav zkoumat psychiatři.


Žena byla umístěna na jednotku intermediální péče, což je obdoba jednotky intenzivní péče," uvedla mluvčí věznice Soňa Haluzová. její stav ale nekomentovala.

ČTĚTE VÍCE:

Zabila děti (+2 a +7) vlastní máma? Sousedé nemůžou uvěřit
Zpověď kamarádů zavražděného chlapce

„Máme v ruce dostatek důkazů na to, abychom mohli matku obvinit z vraždy dvou nezletilých dětí. Její výslech byl sice důležitý, ale důkazy vedly jednoznačně k jejímu obvinění. K motivům činu se zatím nebudeme vyjadřovat,“ řekl Blesk.cz krajský policejní mluvčí Pavel Šváb.

„Je pravděpodobné, že si sama způsobila bodná poranění,“ dodal Šváb. Neuvedl však, jestli se žena k činu přiznala, či ne.

Pokud lékaři psychiatrie shledají, že žena nebyla v době činu při smyslech, mohlo by ji to zachránit před mnohaletým trestem.

 

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud