Městský soud začne v pondělí řešit nájemnou vraždu řidiče Sazky!

Autor: ČTK,pad,pes - 
14. 5. 2009
16:57

Pražský městský soud začne v pondělí projednávat nájemnou vraždu řidiče společnosti Sazka a pokus o vraždu arménského podnikatele na Václavském náměstí. Oba trestné činy se staly v listopadu 2007, policisté z jejich spáchání obvinili trojici mladých, rusky hovořících cizinců.

Podle detektivů se vrazi v obou případech spletli oběť.

Nevinný řidič tak pouze doplatil na to, že byl ve špatnou dobu na špatném místě. Arménského podnikatele těžce zranili 13. listopadu 2007 tři cizinci, kteří ho podle policie pobodali po předchozí hádce. Z místa činu poté odjeli, napadenému zachránila život včasná operace. Detektivové věří, že jeden člen této trojice šel o pouhé dva týdny později vraždit znovu - tentokrát s pistolemi. Několika výstřely usmrtil na pražských Vinohradech mladého řidiče luxusního vozu, který občas vozil i ředitele společnosti Sazka Aleše Hušáka. Ačkoliv obžalobě čelí tři muži, v pondělí před soudem zřejmě stanou pouze dva. Třetí a nejmladší z nich, jednadvacetiletý M. A., je totiž stíhán jako uprchlý. Jeden z dvojice zbývajících mužů, T. T., se podle mluvčího pražského městského soudu Petra Kulawiaka chová v poslední době »zvláštně«, což by mohlo vést i k odkladu hlavního líčení. Podle znalců jde prý ale ze strany obžalovaného o účelové chování, kdy T. T. předstírá duševní chorobu. Šéf pražské kriminálky Milan Jindrák už dříve označil vraždu řidiče Sazky za velmi zákeřnou.

Z objednání obou vražd obvinila policie letos v březnu jednačtyřicetiletého Arména, který je podle ní »vorem v zakoně« - kriminální autoritou, jež v Česku chtěla urovnat spory mezi jednotlivými rusky mluvícími gangy. Tomuto muži, který v Česku legálně pobýval od roku 2004, hrozí podle policistů v případě prokázání viny až výjimečný trest odnětí svobody.

Doporučujeme
hani ( 17. května 2009 15:30 )

Ridice SAZKY zabijeli aby zastrasit cestne lide. Objednali pachani jine zlodeje. To jsou kauza I.Langera - prinutit mlcat podnikatele. Tady jsem psala pro pouziti psychotropne genetycke zbrane-eleksira. Mate lzyve zalobu. Jako za Stalina. Langer specialista v takovych kauzach. Protoze ma dobrou zkusenost pouziti psychotropne latek jako geny-mutanty. To jsou demokratie po cesku. Zlodie sidnout v parlamente a senate, kteri maji vlastne ruce v krve.Proc nikdo ne chce soudit doktori-zabijaky z nem. Bohunice, Brno - Garajovu, Robeka, Vomela, Prochazka, Neumann, Linchartova, Sura? Zabijeli vcera, hned a zitra taky.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud