Manželku (†42) slovenského reprezentanta ubodali v bytě. Syn se ji pokusil oživit

Neznámý útočník ubodal manželku slavného sportovce (Ilustrační foto)
Autor: ital - 
10. 9. 2018
14:13

Na začátku 90. let došlo nedaleko Justičního paláce v Bratislavě k vraždě. Manželku vrcholového sportovce, který byl tou dobou v zahraničí, smrtelně pobodal neznámý pachatel. Doposud se jej nepodařilo dopadnout a zůstal nepotrestaný. Případ již téměř upadl v zapomnění.

Před 27 lety se neznámý muž vloupal do bytu v přízemí obytného domu poblíž bratislavského Justičního paláce, který patřil známému slovenskému sportovci a jeho manželce Boženě (†42). Vetřelec na ženu zaútočil a smrtelně ubodal. Srdcervoucí křik, který se jí vydral z hrdla, probudil jejího malého syna, jenž spal ve vedlejším pokoji.

Když doběhl k matce, ležela prý na zemi u postele. Snažil se ji zachránit pomocí umělého dýchání. Avšak ani přivolaný lékař již nedokázal ženě pomoci. Na místě zemřela.

Dodnes neznámý vrah prý odešel vchodovými dveřmi a pátrání po něm skončilo ve slepé uličce. Ani s pomocí výzev veřejnosti prostřednictvím médií se bratislavské policii nepodařilo vypátrat svědky, kteří by se nacházeli poblíž v čase tragédie.

Dnes sedmdesátiletý manžel nebožky, Vladimír, který byl slavným sportovním slovenským reprezentantem, byl v den vraždy v zahraničí, čímž má neprůstřelné alibi.

„Vražda  se nikdy nevyřešila,“ říká vdovec po zavražděné Boženě. „Říkalo se, že manželka měla s představiteli policie a také s muži jedné z bratislavských skupin z podsvětí styky. Co je na tom pravdy, netuším.“

„Pochybuji, že policie někdy vraha dopadne,“ uzavírá skepticky Vladimír, který dnes trpí vážnou chorobou.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
fido2 ( 10. září 2018 17:48 )

Komunisté kradli, věznili, vraždili: říká Mašín mladší. Pořád jsou lepší než on - vrah a zloděj. Zavraždil a okradl nevinného, aby se měl dobře....

horalysa ( 10. září 2018 16:02 )

To je stejné, jako u nás. Samozřejmě že nebude pachatel dopaden.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud