Začíná velké propojení Drahoš–Horáček. Textař předal své billboardy

Autor: ČTK - 
19. 1. 2018
07:45

Tým prezidentského kandidáta Jiřího Drahoše chystá přelepení velkých reklamních ploch, které mu poskytl neúspěšný uchazeč o Pražský hrad Michal Horáček. Na billboardech se objeví heslo Volím Drahoše. Sdělila to Drahošova mluvčí Kateřina Procházková. V pátek Drahoš zamíří za voliči do Jihočeského kraje. Současný prezident Miloš Zeman se chystá v rámci předvolebního boje na televizní debaty. 

Horáček Drahoše, stejně jako Marek Hilšer, Pavel Fischer, Mirek Topolánek a Vratislav Kulhánek, podpořil v boji proti současnému prezidentovi Miloši Zemanovi v sobotu ještě během sčítání výsledků prvního kola voleb. Horáček s Hilšerem také Drahošovi nabídli pomoc v kampani.

Horáček mu dal k dispozici reklamní plochy, internetovou kampaň nebo kontaktní centrum. Zároveň vyzval své dobrovolníky, aby Drahoše podpořili. Procházková ve čtvrtek ČTK sdělila, že bude do soboty přelepeno 24 velkých reklamních ploch, přibude na nich k dosavadnímu obrazu nápis „Volím Drahoše“.

Video Drahoš má hodně váhavých voličů, Zeman je bude pokoušet, říká politolog Kubáček. - Blesk Zprávy

Drahoš svou kampaň založil zejména na cestách do regionů, v úterý byl v Jablunkově a v Třinci v Moravskoslezském kraji, dnes jel do Plzeňského kraje a v pátek zamíří do Jihočeského kraje. V plánu má návštěvu mléčné farmy v Mojném a diskusi se starosty ve Zlaté Koruně, zastaví se na rodinné farmě v Rančicích a v obci Plešovice se setká se sbory dobrovolných hasičů. Návštěvu Jihočeského kraje zakončí v Holubově odpoledne tiskovou konferencí a v podvečer setkáním s veřejností a sborovým zpěvem.

Drahošův protikandidát Zeman se podle svého mluvčího Jiřího Ovčáčka chystá v Lánech na společné debaty. Studuje podklady a připravuje strategii. Zeman od oznámení kandidatury říká, že kampaň nevede. V ulicích se na jeho podporu objevily billboardy a reklamy, které zadali jeho spolupracovníci a podporovatelé ze spolku Přátel Miloše Zemana a Strany práv občanů.

Video „Zemanovu“ polonahou aktivistku vyhostí z ČR. A Drahoš dál bojuje o Hrad. - Barbora Horáková, Aleš Brunclík

Termín a systém prezidentských voleb 2018 najdete zde

Všechny důležité informace o 2. kole voleb najdete zde

Výsledky 2. kola prezidentských voleb 2018 najdete zde

Aktuální průzkum volebních preferencí najdete zde

Jak získat voličský průkaz pro 2. kolo najdete zde

Vše o okrskových volebních komisích čtěte zde

Vše o pravomocích prezidenta čtěte zde

Vše o volbách prezidenta ČR 2018 čtěte zde

Autorské komentáře k volbám prezidenta ČR čtete na Reflex.cz

Doporučujeme
socan68 ( 21. ledna 2018 15:39 )

Veškerá demokratická veřejnost bude samozřejmě volit Drahoše. Komunisté, extremisté, neonacisté, rasisté a samozřejmě i malá část slušných, ale naivních lidí, budou volit zlo a mstivost, čili Zemana. Většina z nás věří, že zvítězí demokraté a že extremisté a milovníci starých pořádků utřou hubu. Všichni mladí od 18 let přijďte k volbám, tím zajistíte vítězství demokracie a porážku představitele extremistů a starých komunistických pořádků Zemana.

Volby2018 ( 20. ledna 2018 08:22 )

A TV Prima předala otázky do duelu... https://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Drahosovi-se-nechtelo-ani-na-Primu-Vyzadal- si-dopredu-otazky-Zjistili-jsme-k-tomu-vice-520775

soudny-den ( 19. ledna 2018 19:09 )

Tentokrát se totiž hraje skutečně o mnoho. Nikoliv o demokracii, zákon, právo, pravdu, lásku, evropské hodnoty a podobné iluzorní, neuchopitelné a těžce zdiskreditované pojmy. Hraje se o beztrestnost za biliónové podvody, za likvidaci obranyschopnosti země, za rozprodej českého území a národního bohatství cizincům, také o tichou toleranci k imigrantům, plíživou islamizaci naší země uvnitř, a bezpodmínečné podřízení se diktátu Bruselu doma, a o přijetí migračních kvót, odzbrojení občanů ČR, bezduché vysílání českých vojáků do nesmyslných misí v rozporu nejen s Chartou OSN, ale i se Severoatlantickou smlouvou, a především o přijetí eura navenek. To vše je na stole. Máme možnost volby. Zeman je šance (nikoliv jistota, ale skutečně jen šance) na pokus o nápravu a změnu kurzu směrem k zachování naší samostatnosti a národní identity. Drahoš je cesta k „europeizaci“, představující v principu realizaci původně fašistických plánů na likvidaci „těch mizerných Čechů“ a definitivního odsunutí nás (a nejen nás) jako svébytného evropského národa do věčného zapomnění. Přemýšlejte nad tím. A volte srdcem.Zemana.

krakonos500 ( 19. ledna 2018 14:11 )

Zeman ma hlavu cistou a s Drahosem si bude jen hrat,Zato tvoje makovice zessrrackovatela nadobro,retardo.

panamira ( 19. ledna 2018 12:24 )

Burani z p r d e l e světa, z Jablunkova ve slezku.

Zobrazit celou diskusi
Další videa