Drahoš se kvůli volbám stěhuje, Zeman se vrací do vítězné bašty

Autor: ČTK,var - 
17. 1. 2018
15:00

Kandidát na prezidenta Jiří Drahoš bude se svým týmem sledovat výsledek voleb v sobotu 27. ledna v pražském Kongresovém centru. Uvedla to jeho mluvčí Kateřina Procházková. V prvním kole na sečtení hlasů Drahoš čekal v pražské La Fabrice. Jeho protikandidát Miloš Zeman bude sčítání očekávat v pražském Top Hotelu – stejně jako při volební výhře před pěti lety.

Na první kolo se týmu Drahoše akreditovalo více než 100 novinářů, a to včetně zahraničních médií. Zároveň bývalého předsedu Akademie věd přišly podpořit desítky jeho příznivců. Na druhé kolo se dá očekávat ještě silnější zájem. Na pořádek v La Fabrice dohlížela najatá ochranka, která musela často Drahošovi zajišťovat skrz dav novinářů a příznivců cestu.

Video Drahoš: V souboji se Zemanem čekám útoky. „Bude to ještě horší...“ - Zuzana Štíchová, Aleš Brunclík

Druhé kolo voleb se uskuteční v pátek a v sobotu 26. a 27. ledna. Drahoš na jeho výsledky bude tentokrát čekat ve větším Kongresovém centru. Jeho soupeř Zeman se, stejně jako před pěti lety, chystá být se spolupracovníky v Top Hotelu. Na dokončení sčítání hlasů v letošním prvním kole Zemanův tým čekal v Loretánské ulici poblíž Pražského hradu, kde sídlí Strana práv občanů.

Video Zemanův proslov vítěze prvního kola - Lukáš Červený
1080p 720p 360p

Termín a systém prezidentských voleb 2018 najdete zde

Výsledky 2. kola prezidentských voleb 2018 najdete zde

Jak získat voličský průkaz pro 2. kolo najdete zde

Vše o okrskových volebních komisích čtěte zde

Průzkumy volebních preferencí najdete zde

Vše o pravomocích prezidenta čtěte zde

Vše o volbách prezidenta ČR 2018 čtěte zde

Autorské komentáře k volbám prezidenta ČR čtete na Reflex.cz

Doporučujeme
-FBI- ( 18. ledna 2018 11:23 )

http://www.svobodny-vysilac.cz/2018-01-14-hodnoceni-1-kola-prezidentske-volby-aliance-narodnich-si l/

reqoslava ( 18. ledna 2018 10:46 )

Bas - krycí jméno DRAHOŠE, prezidentského kandidáta >TO SE DOZVÍDÁME VĚCI ! - ale o tom se mlčí , nyní se řeší "umírání a rakovina p.prezidenta" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bas - krycí jméno DRAHOŠE, prezidentského kandidátaTak tento blbec by u nás chtěl dělat prezidenta. Proč raději neodtáhne do Asie nebo Afriky za muslimáky, když si tak váží islámu? - viz foto dole !!!! Podle zápisků kpt. StB ing. Jana Šandy, 2. správa (12.odbor, 3.oddělení - viz Cibulkovy seznamy, str.27), řídícího důstojníka Drahoše, také viz ÚSTR: Drahoš byl v roce 1985 získán Státní bezpečností pro spolupráci, záminkou k jeho získání byla jeho záliba v nezletilých chlapcích. Protože byl důvěrníkem StB, nemusel vstoupit do KSČ stejně, jako i jiní konfidenti StB, jeho řídící důstojníci ho poslali v roce 1985 na roční stáž do SRN. Jeho svazek byl skartován v prosinci 1989, krycí jméno Drahoše - "Bas", patrně proto, že zpíval ve sboru, někdo tvrdí, že "Akademik". Drahoš svým kolegům kradl nápady, proto má několik spoluautorství na různých patentech, existují svědectví: "Buď budu uvedený jako spoluautor nebo nebude žádný patent." Pražskou kavárnou,potažmo rozvracečem Sorosem byl vybrán pro snadnou vydíratelnost a poslušnost. Lidé z tvrdého bolševického jádra Charty mají k dispozici kopii jeho skartovaného svazku StB. Sluníčkáři ho chtějí vykreslit jako moudrého, národ spojujícího vědce, takového novodobého Masaryka. Strčte si laskavě celého Drahouše do pr.de.le!! Tolik za všechny Lopaty,Venkovany,Vidláky,Lůzy a vůbec plebs pro kavárníky a podplacené přisluhovače světového rozvraceče Sorose. Jo pokud zvítězí Zeman,je jasné,že se bude psát ,že volby zmanipulovalo Rusko !!!

oldedek ( 18. ledna 2018 10:24 )

Ovčáček: Naší strategií jsou čtyři debaty, ať pan Drahoš přijde, nebo ne… Nó když jsou ti Hradní křiváci takhle vyčůraní, a mění ze strachu své názory ze dne na den, tak bych panu Drahošovi doporučil aby šel na ty dvě předem domluvené debaty a na ty další dvě, podobně jak to udělal Zeman Horáčkovi, poslal do diskuze bývalého velvyslance pana Petra Koláře, novináře pana Martina Fendrycha nebo pana Veselovského aby jak říká Kecáček nemusel „pan“ prezident sedět naproti prázdné židl…. Jó a nemusí si sebou brát ani fíkus ….

dobry-clovek ( 18. ledna 2018 08:51 )

Poprvé za éru ČR budeme mit horšího prezidenta než byl Gotvald, Novotny, Hácha, Husák a bude to pedofil a udavač Jiří Drahoš, zvolený intrikama a podvodem vypatlanych mozků pražské kavarny havloidniho odpadu za podpory a intrik megazlodeju. Doba temna začíná.. Pokud intrikama a podvodem zvítězí PEDOFIL a udavač DRAHOŠ tak muj prezident to stejně NIKDY nebude, protože pro mě a statisíce, miliony jiných obcanů ČR to bude stále jen zaprodané želé, srab, riťoliz, zrádce a udavač pedofilní prezident ČR = DRAHOŠ lidský odpad a slizoun. At si ho velebí stejný odpad, pro mě se nic neměni, pro me je a stále bude prezidentem Miloš Zeman

carmin ( 18. ledna 2018 03:39 )

mafiánští kmotři sponzoři kalouskova želé base drahoše ,vítače islámských teroristů ,loutku eu, usa, od, kdu, zel https://www.youtube.com/watch?v=SlAZNP32R5Y na prezidentských volbách všichni můžete voidět NEDEMOKRATIČNOST ČR, kdy na kandidáta hájícíého zájmy čr mas téměř všechna masmedia útočí za cokoliv po celou dobu jeho zvolení, a druhý kandidát sorose,Kalouska, CIA , NWO je prosazován novinářskými ***mi , všude .........to je totalitní režim ,kdy kandidáti mají nerovné podmínky,dokonce veřejnoprávní media , jsou agresicní vůči vlastnímu prezidentovi aprosazují kandidáta USA,EU,NAto , Sorose,Kalouska , tento režim je mnohem ,mnohem horší než ten před rokem 1989 koktavý Kalouskův STB BAS Drahoš vítá islámské imigranty do čr , odmítá referendum, podporuje terorismus Mašínů a válečné zločiny a zvěrstva usa a Nato ,exčlen římského klubu,loutka NWO fašismu prolhaný drahoš média drží tlamy https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Lhar-nebo-popleta-Drahos-ma-vazny-problem-519140 Pokud si lidé za prezidenta volí Drahoše, ať počítají s tím, že v ČR bude zanedlouho euro, budou po republice rozmístěny posádky zahraničních vojsk a v žádném případě se občané nebudou moci zcela demokraticky rozhodnout o setrvání ČR v EU. Další zarážející věc je ta, že Drahoš je zastánce přijímání islámských migrantů, potencionálních teroristů. Volte Drahoše a zanedlouho Česká republika nemusí být zcela bezpečným státem pro své občany. https://www.parlamentnilisty.cz/profily/Petr-Cvalin-33609/clanek/Jiri-Drahos-alias-Bas-ane b-Jeho-utajena-minulost-83400 Drahoš byl ještě donedávna úřadujícím předsedou české asociace Římského klubu? Co je to vlastně ten Římský klub? Zkráceně to je zednářské společenství. Podívejme se na dnešní Německo, konkrétně na kancléřku Merkelovou, která patří k zednářům a iluminátům většinu peněz na kampaň dostal ze zahraničí. To znamená, že když Drahoš vyhraje volby, bude zavázán "někomu" ze zahraničí. De facto to z

Zobrazit celou diskusi
Další videa