Zeman (73): Jsem mladý a plný sil. Prezident půjde s Drahošem do televize

1080p720p360p
Autor: mah - 
13. 1. 2018
18:15

Stávající prezident Miloš Zeman (73) vyslyšel výzvy svého rivala Jiřího Drahoše a utká se s ním v televizním duelu, nejspíš rovnou ve dvou. Jinak ve svém vystoupení po 1. kole poděkoval svým blízkým a voličům za podporu. Ke druhému kolu pak dodal, že věří, že voliči mají svůj zdravý rozum. A že při výběru kandidátů v druhém kole na něj budou spoléhat stejně jako na doporučení těch, pro které hlasovali v prvním kole. 

„Mohu s radostí konstatovat, že zatímco před pěti lety jsem v prvním kole dostal 24 procent hlasů a ve druhém 54, tak letos jsem již v prvním kole obdržel téměř 40 procent,“ pochválil svůj výsledek prezident. Otázkou ale podle něj zůstává, co bude dál.

„Jsem vděčný za jakoukoli podporu, zaregistroval jsem s velkým potěšením, že už před volbami mi ji vyjádřilo mnoho osobností včetně Karla Gotta, nebo premiéra Andreje Babiše,“ pokračoval Zeman s poděkováním svých podporovatelů a nezapomněl poděkovat ani svým voličům. Dodal ale, že doufá, že všichni jeho podporovatelé k volbám dorazí i při druhém kole.

Zeman se s Drahošem utká před kamerami

„Nikdy jsem se nebál jít do nejrůznějších diskusí, ať to před pěti lety byly diskuze s Janem Fischerem, nebo Karlem Schwarzenbergem. Jsem stále mladý a stále plný sil a diskuse mě těší,“ pokračoval Zeman. Dodal, že vyhoví prosbě Jiřího Drahoše a před druhým kolem se s ním utká v televizní diskusi.

Na závěr Zeman dodal, že věří, že občané České republiky mají vlastní rozum a nejsou jen manipulovatelnými loutkami, které dají na doporučení kohokoli. „S touto vírou v jejich zdravý rozum předpokládám, že všichni, kdo volili pana Drahoše ho budou volit i v kole druhém a ti, jejichž kandidát neuspěl, se budou rozhodovat nejen podle doporučení svých kandidátů, ale podle vlastního zdravého rozumu,“ přiblížil svůj pohled na podporu ostatních kandidátů.

„Myslím, že ti, kdo si neodpracovali léta politické činnosti, tak už těch čtrnáct dní nezachrání,“ dodal Zeman s tím, že kvůli druhému nebude nijak měnit svůj denní režim. Dodal, že měnit by se neměla ani kampaň, kterou za něj vedou jeho podporovatelé.

Video Celý záznam s titulky: Na Zemana vystartovala polonahá aktivistka a křičela, že je prezident Putinova děvka. Zemana odvedla ochranka viditelně otřeseného - Jan Jedlička
1080p 720p 360p

Vše o volbách prezidenta ČR 2018 čtěte zde

Autorské komentáře k volbám prezidenta ČR čtete na Reflex.cz

Doporučujeme
dokola ( 15. ledna 2018 19:35 )

Podívej se do zrcadla a uvidíš neskutečně hloupého člověka. Ty se také možná sedmdesátky dožiješ a jsem zvědav jak ti bude příjemné, když o tobě budou hlupáci mluvit tak, jako teď mluvíš ty. Úcta,cit a tolerance je pro tebe cizí slovo, jsi duševní chudák. A ten trapný a ubohý žvást o banánech svědčí o hodně nízkém IQ.

blabolimtakytak ( 15. ledna 2018 17:41 )

Ty nejsi trpák, ale trapák.

blabolimtakytak ( 15. ledna 2018 17:39 )

oldedek: Plný souhlas, netřeba nic dodávat

blabolimtakytak ( 15. ledna 2018 17:36 )

Podívejte se na pana prezidenta. Vy vidíte osobu mladou a plnou sil? Já a většina soudných lidí tedy ne.

blabolimtakytak ( 15. ledna 2018 17:33 )

Tady jsou reakce opravdu hloupých lidí. Chudáci jejich děti a vnoučata. Ty jim jednou budou děkovat až budou stát frontu před Mikulášem na banány. Fakt k nevíře co z lidí vypadne. No Zemanova mládež (od 70 let vzhůru, tepláky a plena a nadržení, že dostanou třeba koblihu zdarma).

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa