Zrušte zákaz spolupráce s komunisty, vyzval Zeman ČSSD

Autor: bru - 
12. 3. 2017
11:28

Prezident Miloš Zeman doporučil Bohuslavu Sobotkovi, aby ČSSD zrušila před spoluprací s KSČM bohumínské usnesení, které straně zakazuje navázat spojenectví s extremistickými stranami, mezi nimiž je i KSČM.

Deset let nejsem členem ČSSD, a nemám tak žádné právo, abych se vyjadřoval k vnitřním otázkám sociální demokracie,“ komentoval Miloš Zeman sjezd sociální demokracie.

Video S prezidentem v Lánech: Miloš Zeman by si přál další koalici ANO a ČSSD - Blesk TV

Právě před delegáty sjezdu, který skončil v sobotu, stálo i téma bohumínského usnesení. Sjezd se ale nakonec k debatě o něm ani nepokoušel dostat. „Dobře, sjezd přijal bohumínské usnesení, chcete-li ho zrušit, měla by ho zrušit stejná instituce, která ho přijala. Usnesení je dosud platné, i když souzním s Bohuslavem Sobotkou, že je zastaralé,“ řekl Miloš Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a Sobotkovi zároveň doporučil, aby strana nedělala, že usnesení neexistuje a raději ho zrušila.

Zeman: Přeji si další koalici ANO a ČSSD

Upřímně bych si přál koalici hnutí ANO a sociální demokracie, svěřil se Zeman v pořadu Blesku. „Přeji si, aby sociální demokracie neskončila v poli poražených a když, tak aby to byla důstojná porážka. Je potřeba atraktivní vedení, volby ukáží, jak na tom sociální demokracie je,“ doplnil prezident.

Video: Podívejte se na celý záznam pořadu S prezidentem v Lánech

Přehledně: Dva dny sjezdu ČSSD ve dvou videích, podívejte se, co se dělo v Brně:

Video Sjezd ČSSD: „Zdar jak sviňa!“ Babiš jako fíkus a nuda při projevu Sobotky - Zuzana Štíchová, Jan Jedlička
Video Blázni v politice i noční hýření: ČSSD má za sebou 2. den sjezdu. - Blesk
1080p 720p 480p 360p 240p

 

Doporučujeme
repelos ( 12. března 2017 14:02 )

no Sobotáles,takového křiváka a tlučhubu jsme tady snad od války neměli.možná Zápotonda.-měna je pevná,žádná nebude-a druhý den byla a byla to loupež století. Jak může pustit z huby takové nesmysly-50 poslanců-když socdem padá volným pádem. a co dělá ten blb v Bruselu pro stát,když umí jen česky? sedí tam jak masařka na hovně a leskne se. jede do Bruselu,po.se.re se hned na schůdcích z letadla a běží a hup dojčkrávě do pr.de.le.

VincenzoMakaluzo ( 12. března 2017 12:56 )

Vono je na to kapku pozdě,ten nejvěčý žydobolševyk a dýzydent Hawela uš prdí pár pátků do plechofki.

xiiioma ( 12. března 2017 11:42 )

Mrákota zdenekk má spoždění.

Zobrazit celou diskusi
Další videa