Kouč Rada svůj tým vehementně povzbuzoval až do doby, než jeho svěřenci s prvoligovým nováčkem prohrávali o dva góly. Po dvaceti minutách!

Doktor v akci!

Pak musel zavolat klubového doktora, aby mu pomohl. „Nehráli jsme dobře, což bylo na moji soustavu hodně. Trošku se mi zamotala hlava a hráče jsem viděl dvakrát. Bylo horko a nevolnosti pomohl i průběh zápasu. Ale už jsem v pohodě,“ komentoval své těžkosti Rada po zápase.

Když jihlavský Tecl pár vteřin před přestávkou z penalty zvýšil na 3:0, byl to pro slávistického kouče poslední kamínek do rozžhavených kamen. Do kabiny odešel až čtyři minuty po všech hráčích, zdánlivě vyčerpaný.

Místo řevu v kabině hráčům domluvil a najednou to šlo! Ve druhé půli totiž slávisté oživli a dokázali zázračně vyrovnat na 3:3. „Také na mě šly mdloby, když jsem sledoval druhou půli,“ vžil se do průběhu zápasu trenér Jihlavy František Komňacký.