Tehdy mi bylo patnáct. Obdivovala jsem ho 10 let a toužila po tom, aby mě také oslovil a vyfotil. Říkala jsem si, že bych to chtěla stihnout do 25. A ono se to vážně povedlo, těsně před mými narozeninami,“ prozradila Veronika, která práci fotografa Petra Jedináka sledovala a obdivovala už od puberty.

Osobně se s ním setkala coby studentka vysoké školy, do řeči se ale dali, až když ukončila studia – na vernisáži, kde se dohodli na fotografování jejího orgasmu.

„Na dosažení máte kvůli téhle technice focení jen pět minut,“ prozradila Veronika, která byla zpočátku trochu nervózní, ale přesto si užívala adrenalin z toho, že ji při dosahování orgasmu někdo sleduje. Do té doby nic podobného nezažila.

Nejsilnější orgasmus s podtlakem

Na pomoc má zkušený fotograf hned dvě pomůcky. A to předmět, který způsobuje podtlak klitorisu, takzvaný womanizér a hitachiho vibrátor, tedy masážní hlavici, která se objevuje zejména v pornosnímcích s BDSM tématikou. Zažila jsem tam svůj nejsilnější orgasmus,“ prozradila Veronika, která do té doby doma žádné takové hračky neměla.

„Pořídila jsem si poté levnější napodobeniny, ale ani jedna za to nestála. Několik tisíc se mi ale za to dávat nechtělo. Možná až budu jednou bohatá,“ směje se při vyprávění o intimnostech.

Veronika si focení orgasmu užila. Nejspokojenější je pak s první fotkou.
Veronika si focení orgasmu užila. Nejspokojenější je pak s první fotkou.
Autor: Petr Jedinák

A jak probíhalo focení? Nebyl někdy fotograf dotěrný? Dle Veroniky rozhodně ne. „Focení s Petrem je velice intimní záležitost, ale on je stoprocentně profesionální gentleman. Kdybych se s ním chtěla vyspat, předpokládám, že by mě neodmítl. Odmítnout ženě sex je přece neslušné.... Jediný kontakt, který jsme spolu kdy měli, bylo podání ruky a pusa na tvář,“ popisovala Jedináka jako muže, který nezneužívá příležitosti.

Veroniku jsme potkali právě na vernisáži výstavy Petra Jedináka s názvem Sexual Personae na Dlouhé třídě v DSC Gallery. Fotograf se u těchto fotek zaměřil na zachycení rozkoše s bolestí. K vidění tady jsou například fotografie s hřebíky v bradavkách, provazy a masky, které s BDSM tematikou souvisí.

Zvláštní styl focení

Fotografie Jedinák pořizuje mokrým kolodiovým procesem, tedy prastarým fotografickým postupem z roku 1851. Záběr zaznamenává na skleněné desky, které připravuje těsně před focením a které nesmějí během focení vyschnout.

Na fotku má tak každá modelka jen pět minut. Jakmile se snímek nepovede, je třeba začít od začátku. Veronika si tak před Jedinákem zažila hned tři orgasmy, aby vybrali tu nejlepší fotku. Ona sama byla nejspokojenější hned s tou první, která jí přišla nejautentičtější.

Fotogalerie
25 fotografií