Bere 97 tisíc hrubého (bez odměn), odpovídá za 100 miliard z veřejných peněz a po 100 dnech, které strávila v čele magistrátu, si už musela pořídit ochranku! „Já to pociťuju, že čím víc se budeme nořit do minulosti těch, kteří si mysleli, že tenhle způsob vytahování peněz z magistrátu bude pokračovat, tím víc bude ta ochrana potřeba,“ řekla v rozhovoru pro Blesk TV Krnáčová.

Obří svalnaté gorily zatím před její kanceláří nestojí, přesto má ale primátorka jistou formu ochrany, která není moc vidět, ale z bezpečnostních důvodů ji nechtěla komentovat. „Mám ochranu ve formě, o které nebudu mluvit. Člověk se nesmí nechat znechutit, ale lidi dokážou být pěkně hnusní,“ dodala s tím, že při vyhrožování je připravena povolat do služby ostré hochy v černém.

Po minulém týdnu, kdy označila tým kolem Blanky za „debily,“ pokračovala s kritikou i na bývalé primátory. „Mám ten dojem, jako kdyby pět let tu radnici nikdo neřídil, těch zpochybnění je strašně moc,“ dodala primátorka. A plánuje drsné čistky mezi úředníky, až třetina z nich se má bát o místa! „25–30 % lidí, se kterými jsem se dostala do styku, tak u těch mám pocit, že snad pracují pro dodavatele, kteří nám nejsou nakloněni,“ upřesnila Krnáčová.

Video
délka: 01:10.35
1080p 720p 480p 360p 240p

Strach z kmotrů: Primátorka Krnáčová má tajnou ochranku! Blesk TV

Fotogalerie
6 fotografií