Už dávno neplatí, že nechat si dovést oběd nebo večeři znamená dostat za dvě hodiny studenou pizzu, která se nedá jíst. V loni proběhla revoluce, kterou započalo DameJidlo.cz. To se rozhodlo bojovat s pomalými a nekvalitními rozvozy. Kvalita a rychlost dodání je dnes již hlavním aspektem úspěšné a neúspěšné rozvozové restaurace. Zvolit nejkvalitnější restaurace s rozvozem můžete už i vy. Prestižní anketa Rozvoz roku najde ty nejlepší restaurace v deseti českých městech.

Hlasujte pro nejlepší restaurace i vy a vyhrajte!

Do ankety Rozvoz roku 2013 jsou zařazeny jenom prověřené restaurace. Mezi ověřené restaurace se řadí ty, které rozváží rychle, kvalitně a mají dobrý přístup ke svým zákazníkům, tedy v případě potíží se k problému staví čelem a spokojenost zákazníka je pro ně na prvním místě. Každý hlasující je také automaticky zařazený do soutěže o hodnotné ceny. Vyhrát můžete například 10 tisíc kreditů na DameJidlo.cz nebo kurz dle vlastního výběru ve škole vaření Chefparade.cz Soutěž probíhá v deseti městech, kde je nejvíce rozvozů. Pomozte vaší oblíbené restauraci získat prestižní titul a známku kvality, že objednáním z této restaurace se nemůžete v žádném případě spálit!

Autor: DameJidlo.cz

Jak na objednání jídla?

Objednání jídla vám zabere jen pár minut. Na DameJidlo.cz zadáte ulici, kam chcete dovést a ihned vidíte rozvážející restaurace včetně hodnocení kvality zákazníků před vámi a odhadovaného času doručení. Během pár kliků si vyberete restauraci, jídlo a způsob platby. Samozřejmostí na DamaJidlo.cz je garance spokojenosti a u některých restaurací doručení jídla do hodiny, jinak jíte zadarmo. Objednávat můžete také jednoduše přes mobilní aplikace.