V průběhu loňského roku proběhl úspěšný charitativní projekt MUDr. Tomáše Doležala z kliniky Plastika Praha - Soutěž o plastickou operaci zdarma! Zapojit se mohly všechny ženy, které z jakéhokoli důvodu toužily po plastické operaci a svůj sen si doposud nesplnily. Stačilo poslat a uveřejnit svůj příběh, ve kterém popsaly důvody pro plastickou operaci. Přišly stovky dopisů s životními příběhy. MUDr. Tomáš Doležal vybral ty, které ho nejvíce zaujaly a devíti ženám splnil jejich sen. Devět žen podstoupilo plastickou operaci zcela zdarma. Jejich příběhy i proměny byly zdokumentovány a pravidelně odvysílány na internetové TV STREAM v pořadu „Nový život díky plastice“.

Slečna Markéta, výherkyně plastické operace zdarma
Slečna Markéta, výherkyně plastické operace zdarma
Autor: Plastika Praha

Operace, jejichž výsledky může každý vidět a posoudit sám, se velmi vydařily, a všechny ženy se shodly na tom, že „nový život díky plastice“ je najednou bohatší a plnohodnotnější. Jejich sebevědomí vzrostlo, což se velmi pozitivně odrazilo nejen na psychice žen, ale i v soukromém nebo společenském životě. Zároveň všechny tyto ženy konstatovaly, že pokud by šel vrátit čas a měly prostředky, už nikdy by s plastickou operací tak dlouho neotálely. A pokud by někdy v budoucnu plánovaly jakoukoli jinou plastiku, rozhodování by bylo naprosto snadné a jasně pro.

MUDr. Tomáš Doležal tak díky tomuto projektu získal prvenství nejen v rozsahu charitativní akce a počtu zdarma provedených operacích, ale také se stal průkopníkem v oblasti internetové TV STREAM, ve spolupráci s níž byly natočeny a uveřejněny příběhy výherkyň. Na facebookovém profilu Plastiky Praha a MUDr. Tomáše Doležala se zcela zaslouženě objevují pochvalné zprávy a vzkazy a právem mu patří i titul nejoblíbenějšího plastického chirurga českého Facebooku. Má totiž velkou zásluhu na štěstí a kráse mnohých žen.

MUDr.Tomáš Doležal - přední plastický chirurg
MUDr.Tomáš Doležal - přední plastický chirurg
Autor: Plastika Praha

„Pane doktore, jak byste sám zhodnotil loňský cyklus soutěží o plastickou operaci zdarma?“

MUDr. Doležal: „Když se ohlédnu zpět, tak musím konstatovat, že celý projekt byl velice úspěšný a naplňuje mne příjemným pocitem fakt, že se nám podařilo mnoha ženám a dívkám splnit jejich veliký tajný sen po změně, která jim přinesla možnost žít plnohodnotný život tak, jak o tom dosud mohli pouze snít.

„Co byste vzkázal ženám, které si plastickou operaci přejí, ale bojí se ji uskutečnit?“

MUDr. Doležal: „Jednoznačně bych všem, kteří jakoukoli operaci zvažují, doporučil, aby si o svém problému přišli nezávazně popovídat s odborníkem. Ten jim v rámci osobní konzultace může poskytnout informace, které jim mohou jejich rozhodování ulehčit. Jejich představy se tam mohou upravit do reálné podoby a rozhodování je pak pro ně mnohem jednodušší.

„Plánujete ještě někdy do budoucna podobný charitativní projekt, abyste pomohl vyniknout české kráse?“

MUDr. Doležal: „Určitě ano. Vzhledem k úspěšnosti celého projektu by byla určitě škoda nedat příležitost na zásadní životní změnu dalším ženám a dívkám, které si z finančních důvodů nemohou splnit svůj životní sen.

 Videozáznam příběhu slečny Markéty-výherkyně soutěže Nový život díky plastice.

www.plastikapraha.cz