V hovorech si například Kaláč stěžoval, že se nemůže stavit, protože nikdo nemá peníze. "Říkal jsem si, posbírám od dlužníků aspoň něco a vidíte, jak jsem dopadl," uvedl Kaláč. Podle Březiny hovor dokumentuje, že objížděl za jeho zády zákazníky a vybíral od nich peníze za líh, které mu zůstávaly. "Plánoval, že od toho chlapa odkoupí mince. Je evidentní, že peníze, které vybírá, si nechává. Jde o odběratele lihu," uvedl Březina. "Lhal o svých příjmech a o svém majetku v době, kdy jsem byl zavřený," poukázal Březina.

Kaláč se však bránil tím, že obchodoval mimo jiné i s ječmenem, což mu může prý dokázat svědek. "Jezdil jsem při práci po svých sběratelích a od nich jsem si vybíral peníze, protože jsem jim mince prodával," hájil se Kaláč. Ten soudu už dříve přiznal, že vlastnil sbírku cenných mincí, které však odevzdal policii. Březina jej však nařkl, že majetek má podstatně větší, než tvrdí. Nelíbí se mu totiž, že na rozdíl od něj získal status spolupracujícího.

Další várka hovorů mapovala například volání obžalovaného Tomáše Pantlíka, který měl na starosti areál bývalých sladoven v Olomouci, v němž byly objeveny nádrže se 114.000 litry nezdaněného lihu. Pantlík zjišťoval, proč na dvoře stojí policie, v dalším hovoru mu policie oznámila, že mají podezření na uložení nelegálního alkoholu. "Já asi dneska pojedu ke švadleně a potřebuju, abys mi tam dal tu košili a rifle, ať mi to někdo nachystá," uvedl v následujícím hovoru Pantlík. K pobavení přítomných v soudní síni adresát hovoru sdělení neporozuměl.

Kauzou s osmi obžalovanými se soud bude znovu zabývat od 16. do 20. března, pokračovat bude v pouštění odposlechů a na řadu by měli přijít i další svědci. Činnost mafie, jež měla způsobit škodu na daních 6,7 miliardy korun, zahrnovala čištění milionů litrů technického lihu, tajné sklady a prodej lihu odběratelům z celého Česka i Slovenska.