Aaron Carter (29) rozjel svou pěveckou kariéru už v devíti letech a stal se hvězdou. Byl členem kapely Bravo All Stars a nazpíval hity jako I’m All About You či I Want Candy. Ovšem obrovská sláva v tak nízkém věku si na něm vybrala svou daň.

„Potřebuji pomoct, mám strach,“ přiznal mladší bratr Nicka Cartera z Backstreet Boys v televizním pořadu The Doctors. Zpěvák se totiž kvůli své nadměrné hubenosti začal bát, že se možná nakazil virem HIV. V každém případě je opravdu kost a kůže, jelikož při výšce 183 centimetrů váží jen 52 kilogramů.

„Můj největší strach je nežít tak dlouho, jak bych mohl,“ uvedl na smrt vyděšený Aaron, kterého přímo před kamerami na zákeřný vir otestují. Na výsledky si bude muset muž ještě nějakou dobu počkat.

V těžké chvíli se navíc nemůže opřít ani o rodinu, jelikož otec Bob letos zemřel a jeho sestra Leslie Carter odešla z tohoto světa již v roce 2012. S bratrem Nickem se před časem odcizili. Jistou roli v tom zřejmě sehrál i Aaronův životní styl. Zpěvák totiž prodělal řadu plastických operací a posléze se kvůli nim stal závislým na lécích tišících bolest. Když neměl k dispozici legální medikamenty, začal užívat kokain a pervitin.

VIDEO: Příliš žhavé výstřely! Charlie Sheen přiznal: Ano, jsem HIV pozitivní…

Video
délka: 00:37.99
1080p 720p 480p 360p 240p

Příliš žhavé výstřely! Charlie Sheen přiznal: Ano, jsem HIV pozitivní… youtube.com

Fotogalerie
31 fotografií