Kde se Collins nachází, nikdo neví. Policie po něm vyhlásila pátrání, ale vypadá to, že se schovává. U Collinse doma našla pár, který pěstoval marihuanu. Muž (54) a žena (52) byli ihned zadrženi. Zděšená Ferne McCann veřejně vyzvala svého přítele, ať se policii přihlásí.

Ferne si je vědoma, že si policie přeje mluvit s Arthurem Collinsem kvůli obviněním vůči němu vzneseným. Očividně jsou velice šokující a Ferne spolupracovala s policií na vyšetřování. Nebyla s Arthurem v Mangle o sobotní noci, takže neví přesně, co se stalo,“ prohlásil mluvčí herečky.

Stejně jako kdokoliv jiný, i ona chce vědět, co se stalo a apeluje na Arthura, aby plně spolupracoval s policií a dostavil se neprodleně na policejní stanici,“ dodal mluvčí. Neznámou substancí, kterou byla nejpravděpodobněji kyselina, bylo v klubu zraněno 16 lidí.

Jednou z nejvážněji poraněných je australská modelka Isobella Fraser (22). Kyselina jí poleptala záda i ruku. Zraněna byla i její sestra Prue Fraser (20). Obě krásné mladé ženy musely samy vyhledat lékařskou pomoc v nemocnici, protože zdravotníkům trvalo dlouho, než do klubu přijeli.

Myslela jsem, že jsme byli vyplynováni. Myslela jsem si, že to byl teroristický útok nebo tak něco. Šílela jsem kvůli těm věcem, co se v poslední době dějí. Opravdu jsem nemohla dýchat a kašlala jsem. A poté jsem cítila, jak mi na ruku dopadla ta věc a uvědomila jsem si, že je to nějaký druh kyseliny,“ vypověděla Isobella pro Daily Mail.

Moje celé šaty byly vlhké a cítila jsem plyn, kvůli kterému jsem kašlala. Myslela jsem, že mě někdo poškrábal na zádech, ale když jsem se podívala, moje šaty se vzadu rozpustily a byla v nich velká díra,“ vzpomíná na okamžiky Isobella. Její sestra naštěstí neutrpěla tak vážná zranění.

Doktoři přesně nevědí, o jakou substanci šlo, ale já jsem si jistá, že zůstanu zjizvená. Na zádech mám velké fialové skvrny. Vypadalo to jako při chemickém útoku v Sýrii,“ dodala blonďatá modelka, která může na další kariéru na molu prozatím zapomenout.

Fotogalerie
13 fotografií

Podívejte se, jak se líčí ženy znetvořené kyselinou:

Video
délka: 01:07.08
720p 480p 360p 240p

Jak se líčí znetvořené oběti kyselinového útoku… Youtube.com