22. listopad 2017
Svátek slaví Cecílie, zítra Klement

Vzorný Hollywood: Podívejte se, jak Orlando Bloom, Julia Roberts nebo Alec Baldwin uklízí po svých čtyřnohých mazlíčcích

/
 • Vzorné hollywoodské hvězdy jdou příkladem ostatním pejskařům. Vzorně po svých mazlíčcích sbírají hromádky.
  Vzorné hollywoodské hvězdy jdou příkladem ostatním pejskařům. Vzorně po svých mazlíčcích sbírají hromádky. (profimedia.cz, archiv Blesku)
  25. října 2015 ● 06:22
   

  Psí mazlíčky nade vše milujeme, ale až na malou drobnost s nimi spojenou – uklízení exkrementů. Jakmile dojde na tuhle činnost, ohrnujeme nos a od hromádky utíkáme pryč. Ku příkladu všem jdou celebrity, které se toho nebojí a po svých čtyřnohých mazlíčcích pečlivě uklízí. Podívejte se do galerie na čtrnáct vzorných celebrit.

 • 1.

  Julia Roberts (47)

  Americká kráska z filmu Pretty Woman si vyšla se svým mazlíčkem na procházku poblíž svého domu v Malibu. Jakmile to na jejího mazlíčka přišlo, ihned se sehnula a vše vzorně uklidila.

  Julia Roberts (47)

 • 2.

  Alec Baldwin (57)

  Známá tvář z amerických filmů Alec Baldwin si vyšel na procházku po ulicích New Yorku. S sebou vzal i své mazlíčky, a co se týče sbírání hromádek, měl docela plné ruce práce, jelikož má hned pejsky dva.

  Alec Baldwin (57)

 • 3.

  Nikki Reed (27)

  Krásná upírka ze ságy Stmívání Nikki Reed miluje běhání a každý den běhá po slunných ulicích v Los Angeles. A kromě manžela Iana Somerhaldera (36) jí dělá společnost i čtyřnohý miláček a sbírání psích hromádek je na pohledné Nikki.

  Nikki Reed (27)

 • 4.

  Vanessa Hudgens (26)

  Podzimního dne si v New Yorku užívala Vanessa Hudghens. Ta na procházku vzala i svou fenku Darlu, po které vzorně uklízela.

  Vanessa Hudgens (26)

 • 5.

  Princezna Madeleine (33)

  Tohle přece není činnost pro princeznu! Švédská princezna Madeleine přiletěla do New Yorku za svým bratrem princem Filipem (36), pro něhož šla koupit květiny. S sebou vzala i svého pejska, na kterého během chůze přišla potřeba, a tak princezně nezbývalo nic jiného než po něm uklidit.

  Princezna Madeleine (33)

 • 6.

  Pink (36)

  Zpěvačka Pink si užívala slunného dne na pláži v Malibu. Společnost jí dělal i psí mazlíček, po kterém vzorně uklízela všechny nadělané hromádky.

  Pink (36)

 • 7.

  Olivia Wilde (31)

  Kráska s pronikavým pohledem Olivia Wilde vzala na procházku po ulicích New Yorku jak svého pejska, tak malého synka Otise (1). Opečovávat zvládla oba dva, včetně sběračské činnosti.

  Olivia Wilde (31)

 • 8.

  Neil Patrick Harris (42)

  Záletný Barney ze sitcomu Jak jsem poznal vaši matku, Neil Patrick Harris užíval volného dne v parku v Los Angeles. Společnost mu dělal jeho pejsek. Neil je zkušený pejskař, a tak si na uklízení hnědých hromádek pořídil speciální náčiní.

  Neil Patrick Harris (42)

 • 9.

  Hugh Jackman (47)

  Takhle se to dělá, děti! Volný den herec Hugh Jackman trávil se svými dětmi Oscarem (14) a Avou (10) v New Yorku. Na procházku samozřejmě vzali i domácího miláčka. Hugh jako správný táta šel dětem příkladem a po pejskovi vzorně uklízel.

  Hugh Jackman (47)

 • 10.

  Calista Flockhart (50)

  Manželka Harrisona Forda (73) a právnička ze seriálu Ally McBeal Calista Flockhart také patří mezi vzorné pejskařky, které po svých mazlíčcích čistí chodníky.

  Calista Flockhart (50)

 • 11.

  Natalie Portman (34)

  I drobná kráska Natalie Portman jde příkladem. Hvězda filmu Černá labuť se v chladném zimním dnu procházela se svým mazlíčkem Whizem po newyorské čtvrti Soho a vzorně sbírala všechny exkrementy.

  Natalie Portman (34)

 • 12.

  Amanda Seyfried (29)

  Éterická blondýnka Amanda Seyfried si také oblíbila nejznámější město východního pobřeží USA. Ve velkém jablku si vyšla na ranní procházku, na které ji doprovázel i její pes. Vždy když na jejího mazlíčka přišla potřeba, hvězda filmu Mamma Mia byla připravena vše uklidit.

  Amanda Seyfried (29)

 • 13.

  Martha Hunt (26)

  Dlouhonohý andílek Victoria’s Secret je také milovníkem čtyřnohých mazlíčků. Martha Hunt při procházce po New Yorku sbírala psí hromádky, vybavená speciálními rukavicemi.

  Martha Hunt (26)

 • 14.

  Orlando Bloom (38)

  Známý pirát Orlando Bloom, bývalý manžel Mirandy Kerr (32) se toho také nebojí. Synka Flynna (4) a jeho chůvu vyvedl na procházku po velkém jablku a po rodinném mazlíčkovi posbíral každou hromádku.

  Orlando Bloom (38)

  Fotogalerie
  17 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 15

sezame_sem: To maš pravdu broskvičko,lidi jsou maxiprasata!

(26. 10. 2015 16:04)

petrmetr:

(26. 10. 2015 15:36)

joudajoudovy: a co premnozene krysy a svabi?

(26. 10. 2015 07:25)

joudajoudovy: nechteji hollywoodsti vzornaci prijet do evropy a sbirat exkrementy po uprchlicich? to byl reklamni tah!

(26. 10. 2015 07:21)

naidka: No přece aby jim překazil to kino.

(25. 10. 2015 22:11)
Zobrazit celou diskusi
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy