Dělají, co mohou, ale tvůrce takových filmů, jako jsou Kill Bill nebo Pulp Fiction: Historky z podsvětí, je zkrátka pro své fanoušky miláčkem. A tak se Tarantina snaží zastihnout, kde to jde. Když vycházel režisér z hostivařského studia, kde věhlasný italský skladatel Ennio Morricone (86) natáčí hudbu k novému Quentinovu westernu The Hateful Eight, auto čekající na Tarantina nepochopitelně odjelo od zadního vchodu k přednímu.

Režiséra tak nechalo napospas na chodníku. Tarantino prošel budovou naskrz, aby nastoupil na druhé straně. Řidič s ním odjel a zhruba po dvou minutách se překvapivě s ním vrátil. Svého klienta vysadil přímo u dychtivého hloučku lidí, což nebyl původní záměr. „Milujeme vaše filmy, prosím, podepíšete se nám. Vyfotíte se s námi,“ dožadovali se fanoušci.

Nebylo úniku, hollywoodská hvězda rezignovala a s úsměvem se začala podepisovat. Jeho tým fanoušky marně odháněl. Poté světoznámý umělec definitivně odjel. 

Držitel Oscara Ennio Morricone si pro soundtrack vybral Český národní symfonický orchestr, se kterým letos absolvoval úspěšné turné po celé Evropě a s nímž v Praze vystoupí 15. ledna 2016,“ řekl Blesk.cz mluvčí CNSO a Prague Proms Janis Sidovský. „Nahrávání nejnovější filmové hudby Ennia Morriconeho začalo a v hostivařském studiu potrvá až do pondělí.“

Fotogalerie
13 fotografií