Se svou první manželkou se Torres (59) stačil poznat a rozvést ještě předtím, než byla založena skupina Bon Jovi v roce 1983. V polovině 90. let mu vstoupila do života Eva Herzigová (39). Litvínovská rodačka složila do kolen miliony mužů díky kampani na podprsenky Wonderbra. Svatba se konala v roce 1996. Přišel na ni i miliardář Donald Trump a nechyběla ani kompletní skupina Bon Jovi, která novomanželům zahrála hit Always. Manželství ale po dvou letech skončilo. V září 2001 si Tico vzal Marii Alejandru a s ní má syna Hectora (8).

Na rozdíl od Torrese Bon Joviho skandály neprovázely. Jeho manželství s Dorotheou Hurley, se kterou vychovává čtyři děti, je příkladné. „Asi jsem prostě hned na začátku našel tu pravou,“ pochvaluje si. „Polovinu těch 23 let jsem strávil mimo domov, po hotelech. A tak byla manželka možná šťastná, že má klid. Ale pravdou je, že zdraví a rodina jsou základem mého života. Bez ženy a dětí bych byl mrtvým mužem,“ uzavřel Jon Bon Jovi.

Ačkoliv si libuje u rodinného krbu, občas ho koncertní povinnosti donutí vyrazit do světa. Pro české fanoušky je to však dobrá zpráva.

24. června vystoupí Jon Bon Jovi v rámci svého turné v pražské Synot Tip Aréně.

Fotogalerie
6 fotografií