„Je celkem logické, že tím, že spolu chceme být, žít a kdoví co ještě do budoucna, tak jiná cesta nevede, než že se Patrik přistěhuje k nám, ke mně a k Lauře,“ svěřila se Blesku zpěvačka, která naschvál zvolila společné financování střechy nad hlavou. „Ani jeden nezneužívá toho druhého. My už jsme dost staří, abychom mohli udělat takové zásadní rozhodnutí,“ vysvětlila.

Milenci zatím intenzivně hledají a v merku mají třípatrový domek v zeleni na okraji Prahy. „Zatím vypadá nejreálněji, je to hrubá stavba, takže si vnitřek a dispozice pokojů můžeme zařídit podle svého,“ prozradila Dara s tím, že už se zanedlouho přestěhuje z pronajatého domu v Šáreckém údolí stejně jako rapper z rodných Piešťaň.

Málem přišla o auto

Láska dělá s člověkem divy. Dvojnásob to platí o zpěvačce, která pro samou lásku k Rytmusovi zapomíná na základní věci. Třeba zamknout auto za 3 miliony. Luxusní vůz nechala zpěvačka na pospas zlodějům, když ho nechala odemčený z neděle na pondělí před klubem na pražském Smíchově.

„Dávala jsem klíčky své manažerce Evě, ale ve zmatku jsem ho zapomněla zamknout. Myslela jsem si, že to udělala ona a ona zas, že já,“ vysvětlovala Dara, která měla obrovské štěstí, že jí auto nikdo nevykradl.

Fotogalerie
9 fotografií