Známý pár se rozešel před třemi týdny. Konec vztahu sice proběhl v tichosti, Modrovský ale přiznal, že byl emotivní a došlo i na slzy. Banášová s Modrovským spolu byli přes dva roky, dohromady se dali během slovenské taneční show Let 's Dance v květnu 2009. Bydleli spolu v bytě Adely v bratislavské Karlově Vsi a ve společnosti vždy působili jako zamilovaný pár. Lásce je však nyní konec.

Rozchod slovenským médiím potvrdila jak Adela tak Peter. Zatímco Adele se o tom špatně hovoří, Modrovský je sdílnější. Nejčastější příčinou rozchodu, o které se hovoří, je to, že se pár rozcházel v prioritách vztahu. Peter si chtěl užívat večírků a zábavy, zatím co Adela chtěla už klid a pomýšlela také na založení rodiny. Podle zdroje slovenského serveru Pluska.sk byl inicitátorem rozchodu Peter.

Fotogalerie
10 fotografií

Pár se prý má stále rád, jen spolu už nedokáží žít. Naposledy si Modrovský pro Adelu připravil velké překvapení k jejím třicátým narozeninám a nic nenasvědčovalo tomu, že by se pár o několik měsíců později měl rozejít. Banášová nemá moc štěstí v lásce. Už předešlý vztah se Superstáristou Tomášem Bezdedou skončil rozchodem. Oba dva muže si nabrnkla během televizních pořadů.